آموزش شناسایی و پیدان کردن نام آهنگ و نام هنرمند موسیقی های بی کلام ناشناخته (Song Identifier)

آموزش شناسایی موسیقی بی کلام ناشناخته


What Song Is This


برای شما نیز حتما پیش آمده که گاهی موسیقی در حال پخش از تلویزیون، مکان های عمومی در فیلم و ها و سریال ها و … شنیده باشید و از آن خوشتان آمده باشد اما نام آهنگساز و یا نوانزده ی آن را به خاطر نیاورید.در این آموزش، سانگ سرا سعی خواهد کرد به شما روش های آموزش شناسایی موسیقی را نشان دهد تا بتوانید به راحتی با آن موسیقی مورد علاقه ی خود را شناسایی و آن را سپس دانلود و گوش دهید.شناسایی موسیقی، برنامه هایی هستند که به دستگاه شما کمک می کند تا به طور خودکار هر موسیقی ای که در محیط شما پخش می شود شناسایی کند. نرم افزار به شما اطلاعات مفصلی از قبیل عنوان آهنگ، هنرمند آهنگ، ضبط صوت، اشعار آهنگ و خرید / جریان را به شما ارائه می دهد. به تازگی، برخی از برنامه های شناسه آهنگ اکنون قادر به شناسایی خودکار فیلم ها و برنامه های تلویزیونی هستند و حتی ارزش بیشتری را ارائه می دهند. برخی حتی چندین عمل اجتماعی را ارائه می دهند، مانند ادغام با سیستم عامل محبوب رسانه های اجتماعی، بنابراین شما می توانید آهنگ هایی را که با دوستانتان پیدا می کنید به اشتراک بگذارید. بسیاری از برنامه های شناسایی آهنگ رایگان هستند

What Song Is This 2روش اول : استفاده از برنامه Shazem

شازم مسلما محبوب ترین برنامه شناسه آهنگ در حال حاضر است. Shazam می توانید آهنگ هایی را که در چند ثانیه پخش می کنید شناسایی کنید. همچنین، شما با اشعار آهنگ، لینک ویدیو در YouTube و لینک برای خرید آهنگ در آمازون ارائه شده است. برای شیوه های اجتماعی Shazam ادغام کامل با توییتر، فیس بوک، پاندورا و Spotify را فراهم می کند. علاوه بر این، شما می توانید هنرمندان مورد علاقه خود را دنبال کنید و به راحتی هر آنچه که در برنامه ارسال می کنید را مشاهده کنید. با شازم، دیگر نیازی به فکر کردن نیست.


دانلود در : App Store  و Google Play
What Song Is This 2


روش دوم : استفاده از برنامه Soundhound

این یکی دیگر از برنامه شناسایی آهنگ محبوب است. Soundhound نه تنها به شما امکان می دهد تا آهنگ هایی را که در اطراف شما پخش می شود شناسایی کنید، بلکه ویژگی پیشرفته تشخیص صدا نیز دارد. با SoundHound، می توانید آواز خواندن یا آواز خواندن، و آن را شناسایی می کند، حتی اگر آهنگ اصلی در اطراف شما پخش نمی شود. این ویژگی ابتکاری و منحصر به فرد SoundHound را به یک نیروی محسوب می شود.


دانلود در : App Store  و Google Play


What Song Is This 2