تجربه ی کاربری بهتر و لذت بخش تر در هنگام استفاده از سایت

با توجه به امکانات مختلف سایت سانگ سرا و احتمال آنکه کاربران زیادی ممکنه است از آن آگاه نباشند و یا در استفاده از آنها دچار مشکل هستند از این رو در این مطلب سعی خواهیم کرد نکاتی را یاد آور شویم که بتوانید با یادگیری آن از سایت محبوب تان (سانگ سرا) استفاده بهتر و کاربردی تری داشته باشید.

 

1- ورود به سایت فقط با یک کلیک! (همانند یک اپلیکیشن موبایلی)

اگر شما از آن دسته کاربران سانگ سرا هستید که با دستگاه موبایل و تبلت وارد سایت میشود به صورت عادی هر بار وارد مروگر خود شده و سپس وارد سایت میشوید، اینکار برای شما که ممکنه است روزانه که چندین بار وارد سایت شوید سخت و خسته کننده باشد! اما با روش زیر میتوانید همچون یک اپلکیشن موبایل یک آیکون اختصاصی برای ورود به سایت در کنار سایر اپ ها و ایکون ها در موبایل خود داشته باشید.

در سیستم عامل اندروید از روش زیر این قابلیت رو در مرورگر گوگل کروم خود فعال کنید:

برای تماشای ویدئو کلیک کنید

 

و در دستگاه iOS و مک از روش زیر و با مروگر سافاری :

برای تماشای ویدئو کلیک کنید

 

 

2- گوش دادن به موسیقی و ادامه ی جستجو در مطالب سانگ سرا بدون قطع شدن موسیقی)

برای آن که بتوانید به موسیقی دلخواه که در یک پست از سایت اجرا کرده و به صورت آنلاین گوش دهید و همزمان نیز بتوانید به صفحات دیگر سایت رفته و یا موسیقی دیگری را اجرا کنید کافیست در صفحه ی که ابتدا موسیقی که میخواهید اجرا شود همانند تصویر زیر نگه دارید و ادامه کار را با باز کردن یک تب جدید در مرورگر خود دنبال کنید.در این حالت موسیقی در حال پخش حتی اگر به سایت دیگری نیز وارد شوید قطع نشده و میتوانید به وب گردی خود با شنیدن موسیقی دلخواه خود ادامه دهید.

 

 

2- اضافه کردن آلبوم محبوب به لیست علاقمندی ها

شاید برای شما هم پیش آمده است که چند آلبوم جدید یا قدیمی را مایل باشید به یک لیست اضافه کنید تا هربار با ورودبه سایت به راحتی به آن آلبوم برای شنیدن و یا دانلود آن دسترسی داشته باشید.برای اینکار کافیست روی آیکون مورد نظر کلیک کنید تا به لیست علاقمندی ها خود اضافه شود.

آموزش افزودن آهنگ به لیست علاقمندی های خود

 

3- ایجاد پلی لیست های دلخواه از موسیقی های محبوب تان

با وجود آنکه تنوع در آلبوم ها و پلی لیست های ارائه شده با حس و حال های مختلف بسیار زیاد است اما باز هم علاقمند هستید پلی لیست های شخصی از موسیقی های محبوب خود در عنواین و حس و حال های دلخواه خود ایجاد کنید که برای اینکار کافیست در هر پست با زدن آیکون + روبروی هر آهنگ آن را به پلی لیست مورد نظر خود اضافه کنید و سپس از بخش پلی لیست های من به آن ها دسترسی داشته باشید.

افزودن موسیقی به لیست دلخواه