تبلیغات در سایت سانگ سرا

Advertising

 

تبلیغات در سانگ سرا :

سایت سانگ سرا به عنوان اولین و برترین سایت در زمینه ی فعالیت خود یعنی موسیقی بی کلام شناخته شده می باشد.سانگ سرا بنا به آمار سایت Alexa در طی مدت فعالیت خود به رتبه ی جالب توجه ای دست یافته است. این آمار کاملا واقعی می باشد و از هرگونه روش غیر اخلاقی برای فریب سایت الکسا و افزایش غیر واقعی بازدیدکننده و نمایش تعداد بازدید به صورت دستکاری شده پرهیز شده است.تعداد جایگاه های تبلیغاتی در سانگ سرا برخلاف دیگر سایت ها محدود بوده و همین امر علاوه بهتر دیده شدن تبلیغات، احتمال کلیک بر روی بنر ها را نیز افزایش می دهد.از نکات مثبت و مهم سایت عدم تبلیغات در تعداد بالا که باعث شلوغ شدن ،بهم ریختگی در سایت می شود می باشد.اینکار ضمن اینکه رضایت کامل کاربران را درپی دارد به شرکت تبلیغ کننده فرصت مناسب داده خواهد شد تا بنر تبلیغاتی خود را به شکلی آشکار بدون مزاحم برای کاربران سایت به نمایش بگذارد.

 

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم :

– شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
– سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
– هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
– سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فــیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.
– بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
– هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

.

 

پلان های قابل سفارش به شرح زیر می باشد:

(پس از انتخاب پلن مورد نظر، به همراه آدرس سایت خود به آدرس r.haghighi68@gmail.com یک ایمیل ارسال نمایید)