×

آلبوم یونانی Beautiful Sounds of Greece اثری زیبا از Chris Marashlian

Beautiful Sounds Of Greece By Chris Marashlian Released on 2007
 • 5/5
 • Instrumental
 • USA
 • صداهای زیبای یونان به آهنگسازی Chris Marashlian اثری است که بر خلاف اکثر موسیقی های دیگری که سبک و فضای یونانی دارند ؛ حس و حالی آرام و ملایم دارد. صداهای زیبای یونان با 8 قطعه با میانگین مدت 3 تا 11 دقیقه در واقع 37 آهنگ می باشد که توسط 8 آهنگساز نوشته شده است. Chrysovergis نوازندگی پیانو و اجرای سینتی سایزر ، Chris Marashlian اجرای گیتار و گیتاربیس و Michael Stupak نوازندگی بزوکی و باغلاما را انجام داده است. اگر اولین بار به این آلبوم گوش دهید تصویری از خط ساحل شنی با هیاهوی مرغان دریایی در پهنه ی لاجوردی مدیترانه در ذهن شما مجسم خواهد گشت.

  باکس دانلود
  (6) دیدگاه کاربران
  1. ۲۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۵

   عالی بود

  2. ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۶

   آقا این track دوم واقعا خدای احساس بود منو خیلی احساساتی کرد خیلیم شبیه کارای راب کاستلو بود پیانوش دقیقه 2 به بعد اوج احساساتش هست

  3. ۲۳:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۵

   شاهکاره

  4. ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۳

   عااااالیه ممنون

  5. ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۹

   الان داشتم از تو هاردم به این البوم که از سایت شما دانلود کرده بودم گوش می دادم گفتم بیام درخواست بدم برای دیگر کارهای ایشان. آیا اثر دیگری از او منتشر نشده؟ آلبوم فوق العاده ای است همین. خیلی حس و حال ایرانی دارد.

  6. ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۴

   عا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه ممنونم.