×

آلبوم بی کلام فوق العاده زیبا با ساز گیتار اکوستیک ” موسیقی برای رهایی از استرس و تمرکز اعصاب “

Guitar For Stress Relief By Fiction Released on 2011
 • 5/5
 • Acoustic Guitar, Relax
 • 00:50:47 -
 • © Lifescapes Music

  (Fiction – Lifescapes: Guitar For Stress Relief (2011

  https://dl.songsara.net/92/Mehr/Album/Fiction_Lifescapes%20-%20Guitar%20For%20Stress%20Relief%20(2011)%20SONGSARA.NET/Fiction_Lifescapes%20-%20Guitar%20For%20Stress%20Relief%20(2012).jpg

  آلبوم ی با موسیقی های بسیار زیبا، ساده و متفاوت با ساز متفاوت گیتار اکوستیک با نام ” گیتار برای رهایی از استرس ” عنوان آلبومی دیگر از شرکت Lifescapes Music می باشد که در این آلبوم از هنرمند Fiction جهت تهیه این آلبوم استفاده نموده است.اگر با ساز گیتار آشنایی داشته باشید ساز گیتار اکوستیک را نیز بسیار شبیه به آن خواهید نامید.تفاوت های جالبی در این دو ساز در ظاهر شبیه به هم وجود دارد که در ادامه مطلب به طور کامل به شما توضیح داده خواهد شد.اما این آلبوم بسیار زیبا که با این ساز به زیبایی نواخته شده است بسیار ساده و آرام نواخته شده است که بسیار برای تمدد و تمرکز در اعصاب شما که باعث رهایی شما از استرس های موجود در شما می شود کمک می کنید.پس اگر به دنبال موسیقی هایی هستید که به هنگام استرس نمی دانید چطور از این حالت خارج شوید سانگ سرا این آلبوم بسیار زیبا را به شما پیشنهاد میکند که با گوش سپردن به آن و نوشیدن چای و یا دراز کشیدن برروی تخت خواب خود و یا صندلی خود به راحتی استرس را از تن خود بیرون کنید و جریان خون خود در بدن دوباره به حالت عادی برگردانید.اگر خاطرتان باشد آلبوم دیگری نیز با همین سبک با نام RelaxMusic Vol و یا آلبوم Piano For Stress Relief  که از هنرمند مالزیایی با نام Kavin Hoo و از همین شرکت Lifescapes Music از سانگ سرا در گذشته منتشر شد که مورد اسقبال بسیار خوبی نیز قرار گرفت. از این پس هر هفته شاهد انتشار آلبوم های بسیار زیبایز شرکت Lifescapes Music از سانگ سرا باشید.در ادامه شما را به دریافت این مجموعه زیبا و شنیدنی با کیفیت عالی و به صورت رایگان دعوت میکنیم.

  .

  .

  .

  http://img.songsara.net/images/ldcet1nbg1uzvzpnckvt.jpg

  معرفی کامل ساز گیتار آکوستیک :

  گیتار آکوستیک گیتاری است که وسیله‌ای جز بدنه آن صدای سیم‌ها را تقویت نمی‌کند، صدای سیم‌ها تنها در بدنهٔ چوبی توخالی آن تقویت می شود و به گوش می‌رسد. این نوع از گیتار معمولاً شش سیم فلزی دارند که ضخامت آن‌ها از زیرترین سیم تا بم‌ترین سیم به طور معمول بین ۱۳ تا ۵۶ هزارم اینچ می‌باشد. بدنه از اتصال صفحه چوبی پشتی، صفحه چوبی جلویی، و دو قسمت چوبی انحنادار کناری ساخته می‌شود، که صفحهٔ بالایی معمولاً دارای سوراخ یا سوراخ‌های بزرگی است که به واسطه شکل و محل قرار گرفتنشان می‌توانند ویژگی‌های آکوستیکی خاصی به ساز بدهند.
  جنس این نوع ساز، در انواع مرغوب از جنس لاله ی امریکایی یا چوب افرا است و دسته آن معمولاً دارای ۱۴ فرت تا لبه بدنه و ۲۰ فرت تا کاسه ی صدا است.امروزه انواع پیکاپ (موسیقی) دار این ساز نیز که عمدتا با نام گیتار الکترواکوستیک شناخته می شوند نیز تولید می شوند.برخی از گیتارهای آکوستیک دوازده سیم دارند که شامل شش سیم دوتایی می باشد که معمولا برای نواختن ریتم پایه از آن استفاده می شود و به جز برخی از شاخه های موسیقی راک و کانتری از این نوع گیتار استفاده نمی شود.صدای این گیتار بسیار جذاب و زیبا است و گویی به روی هزاران سیم زخمه نواخته می شود و طنین دل انگیزی ایجاد می کند.

  .
  تفاوت گیتاراکوستیک با گیتار کلاسیک :

  در ظاهر گیتار اکوستیک شبیه به گیتار کلاسیک است.اما سیمهای این گیتار فلزی است و کاسه صدای آن بزرگتر از گیتار کلاسیک می باشد. به همین دلیل صدای گیتار آکوستیک دارای یک زنگ خاص است و به دلیل همین طنین زنگدار بیشتر در آهنگهای بلوز، کانتری، فولک و راک به کار می رود.

  علاوه بر این، این دو گیتار در برخی تکنیک های نوازندگی با هم تفاوت دارند. دسته گیتار آکوستیک نسبت به گیتار کلاسیک باریکتر است و سیمها به یکدیگر نزدیک ترند. لذا تکنیکهایی مثل باره گرفتن روی این ساز راحت تر است و حتی بعضاً تکنیکهایی روی این ساز قابل اجرا است که با گیتار کلاسیک امکان پذیر نیستند. برای مثال بعضی از نوازندگان آکوستیک، از انگشت شست دست چپ خود برای گرفتن سیمهای بالاتر استفاده می کنند. البته اجرای صحیح و شفاف نتها با این ساز قدرت بیشتری لازم دارد. چرا که سیمهای این ساز فلزی هستند و حتی در سازهای با اکشن پایین، نسبتاً به نیروی بیشتری برای نواختن نت یا بند کردن (Bending تکنیکی است که در پی ان نوازنده به جای عوض کردن یک یا نیم فرت سیم را در پهنای دسته ی گیتار می کشد) احتیاج دارند.

  .
  تفاوت گیتار اکوستیک با گیتار فلامنکو :

  گونهٔ اسپانیایی گیتار آکوستیک با عنوان گیتار فلامنکو شناخته می‌شود. که نامش را از سبک زیبای فلامنکو به ارث برده‌است. گیتار زمانی وارد موسیقی فلامنکو شد که اسپانیایی‌ها فلامنکو را با سازهای دیگری می‌نواختند. پس از آن گیتار به شدت بر این موسیقی تاثیر گذاشت و هم اکنون کاملا به آن وابسته‌است

  منبع : ویکیپدیا

  .

  .

  لینک دانلود

   

  دانلود کل آلبوم با کيفيت اورجينال 320 - 101 مگابايت
  دانلود کل آلبوم با کيفيت مناسب 128 - 46 مگابايت
  دريافت آلبوم به صورت تک تک با کيفيت 128

   

    ✓ موسيقي هاي برگزيده از آلبوم :شماره 1  شماره 2 شماره 3

   

  (11) دیدگاه کاربران
  1. ۰۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۳

   من که خسته نمیشم زندگیم شده آهنگهای این سایت