×

دانلود مجموعه آثار اجرا شده توسط گروه محبوب و معروف اسپانیایی Gipsy Kings

Discography By Gipsy Kings Released on 1988-2012
 • Flamenco
 • 15 Albums
 • -
  © SONGSARA.NET

    (1982-2012) Gipsy Kings – Discography

  https://dl.songsara.net/hamid/92/Pictures/GK/Gipsy%20Kings%20Discography%20SONGSARANET.jpg

  در پستی دیگر این بار به معرفی و انتشار تمامی آثار گروهی معروف و محبوب خواهیم پرداخت که شهرتی جهانی دارند. Gipsy Kings یا سلاطین کولی نام گروهی است اسپانیایی تبار که عمده شهرت خود را مدیون قطعه ی معروف Un Amor ” یگانه عشق ” هستند. گیپسی کینگز در آرلس در فرانسه ، در محیطی روستایی و در میان ویرانه های روم با فرهنگ کولی خود رشد نمودند گیپسی کینگزی که ما امروز آنها را میشناسیم دو گروه برادر هستند از دو پدران اسپانیایی با نام های Jose Reyes ” خوزه ریس “و Baliardo ” بیلاردو “که این دو بخاطر جنگهای داخلی اسپانیا مجبور به مهاجرت به جنوب فرانسه شده بودند. سفر در اطراف فرانسه با آداب و رسوم اسپانیایی ، رقص های محلی ، شرکت در کارناوال های متعدد ، تجربه ای بود برای بچه ها تا این رسوم را حفظ کنند و با عشق به موسیقی پرورش یابند.

   

  خوزه رایس یک خواننده ی مشهور فلامینکو و چهره ی فرهنگی مورد تحسینی بود برای اهالی هنر همچون جان اشتاین بک ، چارلی چاپلین ،مایلز دیویس ، سالوادور دالی و پابلو پیکاسو. فعالیت و شوق هنری وی باعث شد تا فرزندان او نیز جذب موسیقی شوند. در دهه ی 1970 گروه Los Reyes متشکل از خوزه و پسران وی تشکیل شد. گروهی که به اجرای آهنگ های سنتی فلامینکو می پرداخت و تا مرگ خوزه پایدار ماند. بعد از مرگ وی گروه فشار زیادی را متحمل شد اما با این حال برادران ریس اجرای موسیقی را ادامه دادند تا اینکه در یک تابستان در سنت ماری دلامیر و در یک جشن خانوادگی با پسر عموهای خود یعنی بیلاردو ها آشنا شدند و اجرای هماهنگ هر دو گروه برادرن آنها را به تشکیل یک گروه واحد سوق داد و Gipsy Kings  متشکل از Nicolas Reyes و Pablo Reyes و Canut Reyes و Patchai Reyes و Andre Reyes و Diego Baliardo و Paco Baliardo و Tonino Baliardo متولد شد.

   

  این گروه برای اولین بار سبکهایی جدید در موسیقی فلامینکو بوجود آوردند. اولین آلبوم رسمی این گروه با نام خودشان در سال 1988 منتشر شد البته دو آلبوم غیر رسمی دیگر هم پیش از این از آنها منتشر شده بود و آخرین آلبوم ایشان که Savor Flamenco ” طعم فلامینکو “نام دارد امسال منتشر شده است. در ادامه از شما دعوت می کنیم تا همراه با سانگ سرا باشید و این مجموعه ی ماندگار را با کیفیت اورجینال و با حجمی بیش از 1.5 گیگابایت دریافت و ما را از نظرات خود در خصوص آن آگاه سازید.

   

  باکس دانلود
  (14) دیدگاه کاربران
  1. 18:31 - 2018/08/12

   2003 – Rare & Unplugged SONGSARA.NET – 113 MB سلام و عرض خسته نباشید ممنونم بابت این سایت عالی متاسفانه این فایل دانلود نمیشود