آلبوم موسیقی بازار وکیل از گروه دوئت لیرا

فروش آلبوم

Vakil Bazaar (Variations on a Persian Folk Song)

By Lyra Duet

Released 10-5-2021
Folk
  • 13 tracks
  • 17m
Lyra Duet - Vakil Bazaar
© Lyra Duet

آلبوم موسیقی بازار وکیل اثری از گروه دوئت لیرا (Lyra Duet) از واریاسیون‌ هایی روی یک قطعه فولکلور شیرازی است. آهنگسازی قطعات و نوازندگی پیانو این آلبوم توسط آرش هژیرآزاد و نوازندگی ویولن توسط یگانه حسینی‌ نیا و نوازندگی سازهای کوبه‌ ای را عرفان عاصمی‌ نژاد بر عهده داشته‌اند.از سانگ سرا میتوانید با حمایت مستقیم از صاحب اثر با کیفیت اختصاصی FLAC (16 bit) خریداری و دانلود نمایید.

 

“تجربه ی ساخت موسیقى بر اساس گنجینه ی با ارزش آواهاى محلى موسیقى ایران زمین برای «لیرا» رویایی بود که همواره از بدو فعالیت مان در سر می پروراندیم.حدود دوسال پیش در سفرى فرهنگى به شیراز و در بازار وکیل، پژواک صداى آواز خواننده اى خیابانى در زیر طاق ضربی های بلند قامت نقش بسته در تار و پود تاریخ پر دغدغه ایران مقدمه ای شد براى تحقق این رویا…”بازار وکیل”مجموعه اى است با ۱۲ واریاسیون آزاد بر اساس قطعه ای فولکلوربرای رسیدن به رنگ بندی جدید در موسیقی مان و در راستای همکاری با هنرمندان هم زبان و هم سلیقه، این بار رفیق مان “عرفان عاصمی نژاد” با گرمای وجود و سازش همراه مان شد.

 

کاربران VIP سانگ سرا میتوانند این آلبوم را با 15 درصد تخفیف خریداری نمایید. (تخفیف هنگام ورود به صفحه پرداخت بانک به صورت خودکار محاسبه خواهد شد)

(2) نظرات
  • ezat1350 گفت:

    خیلی آلبوم مسخره ای هست.مفت نمیدارزه

  • دیدگاهتان را بنویسید