×

فول آلبوم امی لورن (Amy Lauren) پیانیست و آهنگساز سبک نیوایج

Discography By Amy Lauren Released on 2003-2013
 • 4.5/5
 • Solo Piano , Instrumental
 • 6 Albums
 • -
 • American
 • © SONGSARA.NET

  فول آلبوم امی لورن (Amy Lauren) پیانیست و آهنگساز سبک نیوایج.با یک تجربه ی کوتاه در موسیقی کلاسیک، امی لورن منحصر به فرد، با ایجاد موسیقی های زیبا و ملودیک سبکی جدید با نام new age piano music شناخته شده است. موسیقی او را میتوان در سراسر جهان در اینترنت و ایستگاه های رادیویی معروغ و بین المللی بخش میشود به راحی بشنوید. موسیقی های امی است همیشه در این ایستگاه ها با امتیاز بالا در نمودار آهنگ های سبک نیو ایج دیده میشود.

   

  امی که به عنوان یک کودک آموزش دیده کلاسیک است،تصمیم گرفت از این سبک چشم پوشی کند و به دنبال یک حرفه ای در کنار استفاده موسیقی کلاسیک در زمینه برای ایجاد سبک منحصر به فرد خود  به نام موسیقی پیانو تلاش کرد. اولین آلبوم پش انتشار باعث دریافت دو جایزه با ارزش و معتبر به عنوان آهنگساز ملی برتر دریافت کرد. اون که تا به امروز ۵ آلبوم دیگر نیز منتشر کرده است به عنوان یک نوازنده با ساختن ملودی های زیبا و لطیف در سبک new age در جامعه موسیقی جهانی به خوبی شناخته شده می باشد و همچنین صدای موسیقی های آن بارها و بارها در شبکه های مختلف تلویزیونی کانادا پخش شده است، موسیقی امی همچنین می توانیم بر روی ایستگاه های رادیویی اینترنت محبوب نیز که زمزمه  میشود بنشویم .

  باکس دانلود
  باکس دانلود
  (12) دیدگاه کاربران
  1. ۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۳۰

   سلام.فقط خواستم بگم من از وقتی که چند سال پیش البوم on water رو دانلود کردم، بهترین البوم موسیقی دونستم که تا حالا بی رقیب مونده برام تو گوش دادنش.سوای هنر مندانه بودن، خیلی درست و منطقی اجرا کرده.همیشه از شنیدن اهنگ north shore تو خودم فرو میرم.مرسی از سایت خوبتون.شما بهترینید. آی لاو یو