×

آلبوم فوق العاده زیبا با ساز فلوت عشق و مهربانی از Golana

Love & Kindness By Golana Released on 2013
 • 4.5/5
 • New Age
 • 00:42:41 -
 • U.S.A
 • عشق و مهربانی (Love & Kindness) نام آلبوم منتشر شده از آهنگساز امریکایی با نام Golana می باشد که این آلبوم هم همانند آلبوم پست قبل در دوازدهمین روز از ماه فوریه 2013 منتشر شده و هم اکنون هم از سایت آیتونز برای خرید این آلبوم برای کسانی که امکان و علاقه خرید آن را دارند در دسترس می باشد.لازم به ذکر است که بخشی از درآمد حاصل از فروش این CD به انجمن سرطان آمریکا تعلق خواهد داشت!

  موسیقی فلوت احساسی، ملایم و روح بخش خواستار Golana در این آلبوم بوده است. او در طی نه آلبوم منتشر شده از خود کاملا ثابت کرده است که او نه تنها یک نوازنده فلوت بسیار عالی با صدای زیبا است، یک آهنگساز ماهر که موسیقی منعکس کننده  آن همواره با احساسات است  نیز می باشد.عنوان این آلبوم -” عشق و محبت ” می باشد که ویژگی های این مجموعه ای از یازده ترکیب آهنگ ها هستند که رویایی و انتظار، شادی و صلح که  فلوت Golana” به عنوان ساز اصلی در مرکز هر آهنگ قرار دارد. ساز پیانو در این آلبوم از Peter Kater ، دیوید چمبرلین در گیتار آکوستیک، سنگ کامرون (ویولن سل) و رابرت اندرسون در ویولن اجزای تشکیل دهنده مجموعه ساز هایی می باشند که در این آلبوم مورد استفاده قرار گرفته تا یک آلبوم با کیفیت و زیبا در سبک عصر جدید را گولنا به گوش طرفداران خود برساند.در ادامه میتونید آلبوم بسیار زیبا و شنیدنی آن هم با ساز زیبای فلوت را با دو کیفیت متفاوت و با لینک مستقیم و آن هم به صورت رایگان از سانگ سرا دریافت نمایید.

  .

  http://img.songsara.net/images/txb8wiqezpi8jcgvhrl.jpg

  .

  بیوگرافی Golana :

  Golana نوازنده فلوت بومی آمریکایی در اسکات کانینگهام متولد شد و به عنوان یک انگیسی آمریکایی مطرح شد. ابتدا با سرودهای کلیسا جذب موسیقی شد و از سن هشت سالی به مدت چهار سال پیانو را فراگرفت. همچنین ترومپت را در گروه مدرسه به مدت چهار سال ادامه داد.

  در سن 15 سالگی شروع به نواختن گیتار کرد. او از دانشگاه سان دیگو با مدرک کارشناسی در رشته مدیریت سیستم های اطلاعاتی فارغ تحصیل شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت سیستم از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گرفت.

  بعد از کار در یک شرکت بزرگ، کسب و کار خود را در زمینه مشاوره نرم افزار کامپیوتر شروع کرد. همزمان پس از بهبود وابستگی به مواد مخدر، تحقیقات خود را در زمینه معنویات آغاز کرد و این منجر به مطالعه او در زمینه فرهنگ بومی آمریکا شد. وقتی عمه اش در مورد مادربزرگش به اون گفت که یک چروکی ( از سرخ پوستان آمریکا) بود، انگیزه بیشتری در این زمینه پیدا کرد.

  او فلوت را با سبک بومی آمریکایی از موسیقی عصر جدید (new age) شروع کرد  و همچنین با سبک فالک و راک آمیخته کرد.

  .در یک جشن چروکی (جشن سرخ پوستان آمریکا) ، او به عنوان Golana تعمید شد که به معنی کلاغ سیاه است.

  .

   

  .

  باکس دانلود
  (16) دیدگاه کاربران
  1. ۲۲:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۸

   سلام شما کانال تلگرام ندارید؟

   0