آلبوم تریلر هیجان انگیز و باشکوه شکار از آمادیا موزیک پروداکشنز

The Hunt

By Amadea Music Productions

Released 07-02-2020
Epic, Cinematic, Orchestral
  • 14 tracks
  • 00:42:12
Amadea Music Productions The Hunt
© Amadea Music Productions

آلبوم موسیقی بی کلام شکار (The Hunt) ، عنوان یازدهمین اثر منتشر شده از شرکت و گروه موسیقی آمادیا موزیک پروداکشنز (Amadea Music Productions) است که در سال 2020 با آهنگسازی Hatem Elgenedy منتشر شد.این مجموعه بدون کلام در سبک موسیقی تریلر شامل قطعات ارکسترال با فضایی باشکوه،احساسی و گاهی عجیب و غریب و آوایی که فضایی موسیقی سنتی و سلتیک و آمیخته موسیقی سرخپوستی را نیز را دارد، تشکیل یک مجموعه بسیار ارزشمند و متنوع شده است که از سانگ سرا با معرفی اختصاصی و با کیفیت اورجینال FLAC (16 Bit) به رایگان بشنوید و سپس دانلود نمایید.

 

 

The Hunt, Amadea Music Productions’s 11th release brings a minimalist, emotional album of 12 exotic, enticing tracks, each with an essence of nature, culture and the rough wilds of the world. Watch the sunset listening to serene, ethnic instruments and vocals, beautiful, immaculate strings and complementary percussions. This album is perfect for entrancing soundtracks, sublime games, and cultural documentaries.

(1) نظرات
  • Epic love گفت:

    نمیدونم چرا این گروه فاصله گرفته از سبک خودش حیف آلبومای قبلی این گروه ولی کلا گروه با آینده روشنه خیلی خوب بودن آلبومای قبلشون

  • دیدگاهتان را بنویسید