موسیقی های کلاسیک گیتار رمانتیک از فیل یتس (Phil Yates)

Romantic Guitar Moods

By Phil Yates

Released 01-06-1999
New Age, Pop
 • 27 tracks
 • 01:47:12
Phil Yates- Romantic Guitar Moods
© Mastersong / Superbuy

آلبوم موسیقی بی کلام حالت های گیتار رمانتیک (Romantic Guitar Moods) اثری از فیل یتس (Phil Yates) است که در سال 1999 منتشر شد.این آلبوم موسیقی شامل 27 قطعه موسیقی بدون کلام در سبک نیو ایج و پاپ است که به صورت ارکسترال و با محوریت ساز گیتار اجرا شده است و فضایی آرامش بخش، احساسی و عاشقانه دارد که هم اکنون از سانگ سرا میتوانید با کیفیت اورجینال و اختصاصی FLAC (16Bit) آن را دریافت و دانلود نمایید.

(1) نظرات
 • شایان گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  چندین ماه هست که این آلبوم رو دانلود کردم، اما نمی دونم چرا آهنگ های: 07 – Albatross و 09 – New Kid in Town با هم یکی هستند. حتی این دو آهنگ رو در وبسایت های amazon.com – Spotify.com و … بصورت آنلاین گوش کردم اما متاسفانه این دو تا آهنگ، یکی هستند. (کپی پیست هستند و فقط امشون متفاوته!)

  چرا این اشتباه فاحش باید در حد انتشار جلو بره که حتی، دفتر ضبط و انتشارات این آلبوم هیچ گونه واکنشی قبل، حین و حتی بعد از انتشار آلبوم نشون نده; و اصلا حتی زحمت اینکه آهنگ “07 – Albatross” رو جایگزین با اون چیزی که در آلبوم هست نکرده اند. همینطور هم راحت تو وبسایت های جهانی آنلاین فروش موسیقی گذاشتند. “همراه با نمونه صوتی 30 ثانیه ای” !!!!!!

  لطفا اگر آهنگ شماره هفت “07 – Albatross” این آلبوم به شکل غیر تکراری وجود داره و از خود Phil Yates هست، با کیفیت بالا 320 KBPS بگذارید. همون طور که خودتون می دونید، این آلبوم بازنوازی بی کلام از نسخه های باکلام معروف خواننده های مختلف هست. آلبوم قشنگی هست. امیدوارم که این آلبوم توسط شرکت ضبط و پخش مربوطه اصلاح و ری-ریلیز بشه.

  تشکر!

 • دیدگاهتان را بنویسید