×

قطعات دلنشین موسیقی ایرانی با دو نوازی تمبک و پیانو در آلبوم اکنون

Farzam Salami, Bamdad Maleki - Aknoon (Now)
Aknoon (Now) Iranian Piano Playing By Farzam Salami, Bamdad Maleki Released on 07-11-2010
 • 4.5/5
 • World, Persian Traditional
 • 15 tracks
 • -
 • 00:48:44 -
 • iRan
 • © Avakhorshid

  Farzam Salami, Bamdad Maleki - Aknoon (Now)

  آلبوم اکنون (Now) اثری از بامداد ملکی (Bamdad Maleki) و فرزام سلامی (Farzam Salami) اثری با دو نوازی تمبک و پیانو ایرانی است که در سال 2010 منتشر شد.این آلبوم موسیقی شامل 15 قطعه ی زیبا از موسیقی ایرانی با دو نوازی تمبک و پیانوی ایرانیست.فرزام سلامی : “با نیم نگاهی گذرا به موسیقی ایران به خوبی می‌توان دریافت که پیانو در ایران و پیانو ایرانی جز در فرصتی کوتاه همواره مهجور مانده است، به ویژه در دهه‌ی اخیر. در حالی که بی‌تردید قابلیت‌ها و توان این ساز نه تنها در ساخت و نواخت ردیفهای ایرانی کامل و کافی است؛ بلکه می‌توان از آن برای اجرای تکنیکهای بدیع سود جست.از این رو بر آن شدم که قطعاتی را به اجرا در بیاورم تا همگی دارای بافت و ساختاری منطقی و منطبق بر موسیقی اصیل ایرانی باشند؛ با تکنیکی برگرفته از موسیقی کلاسیک و جاز؛ البته پیوسته کوشیده‌ام تا با نگاهی امروزی و اکنونی ردیف‌های موسیقی را به عنوان پایه و موتیف، زمینه و بستر تمامی قطعات قرار دهم.”

   

  باکس دانلود
  (5) دیدگاه کاربران
  1. ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵

   خدا قوت عالی بود

  2. ۰۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

   یاد بچگیام افتادم و خاطرات مادر مهربونم خدا بیامزدش کلی اشک ریختم

  3. ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵

   بسیار عالی.تبریک میگم به این دو دوست عزیز.آقای سلامی و آقای ملکی.
   خیلی زیبا.ممنون از سانگ سرا. سایتتون فوق العادست.
   باز هم ممنون میشم بیشتر از موسیقیهای بیکلام ایرانی توی سایت بذارید.
   در جواب فرمایش علی آقا هم که گفته یاد بچگیام افتادم،باید بگم که موسیقی ایرانی توخون همه ما ایرانیها وجود داره. منتهای مراتب اینروزا کار خوب کم تولید و شنیده میشه.و موسیقی امروز بیشتر تاریخ مصرف دار شده.
   اینکه میگی بیاد بچگیات افتادی،چون ما این نغماتو از بچگی چه توی مدرسه سرصف موقع دعا و قرآن و چه تومجالس عزاداری محرم و……. همه رو شنیدیم منتها به شکلهای مختلف و با مضامین مختلف.
   امیدوارم نسل جدیدیها یکم بیشتر سمت موسیقی اصیل ایرانی همانند آلبوم فوق جذب بشن.اگر دوستان عاشق صدای احسان خواجه امیری و امثالهم میشن بخاطر اینه که ایشون داره موسیقی ایرانی رو در شکلهای مختلف و ترکیب بندیهای متفاوت به مردم ارائه میدن. گرچه عده ای دوست دارند پاپ – سنتی بنامند.اما خب قالبهای دیگه موسیقی رو هم ایشون ارائه دادند. سپاس از همه دوستان.علی آقا، روح مادر بزرگوارتون هم شاد باشه.

  4. محمد مهدی :
   Avatar
   ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰

   سلام . خیلی از سایتتون لذت میبرم.
   اگه میشه موسیقیهایی که با داربوکا هم نواخته میشن بذارید…
   واقعا ازتون ممنونم…

  5. محمدرضا :
   Avatar
   ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

   با سلام من به شدت به موسیقی بی کلام علامندم چون به من آرامش میده . مدت ها بود بدنبال دانلود تک آهنگ های بی کلام زیبا بودم . با پیدا کردن این سایت مشکلم حل شده و دیگه نیازی به دانلود کردن ندارم و هر روز صبح تا شب آهنگ های این سایت در محل کارم در حال پخش شدن هست و ضمن انجام بهتر کارها از شنیدن این موسیقی های بسیار زیبا هم لذت میبرم . در پایان از زحمات و حسن اقدام مسئولین این سایت بسیار بسیار تشکر و قدردانی میکنم . ارادتمند