×

عاشقانه هایی با ویلون در آلبوم بی کلام جدید از ویلونیست چینی Zhang Yi

Zhang Yi - Fall In Love Awhile Hear IV (2017)
Fall In Love Awhile Hear IV By Zhang Yi Released on 24-10-2017
 • 5/5
 • Violin, New Age, Neoclassical
 • 00:59:24 -
 • Chine
 • Zhang Yi – Fall In Love Awhile Hear IV (2017)

  Zhang Yi - Fall In Love Awhile Hear IV (2017)

  اگر خاطرتان باشد 2 سال پیش سانگ سرا آلبومی با نام Strings Of Love از هنرمند و ویلونیست چینی Zhang Yi معرفی و منتشر کرد که شامل قطعات شنیدنی از موسیقی های بی کلام با محوریت ساز ویلون به صورت ارکسترال بوده و با توجه و فضای دلنشین و عاشقانه ی که داشت بسیار مورد توجه قرار گرفت و جزو آلبوم های بسیار شنیدنی سانگ سرا لقب گرفت.حال در سال 2017 آلبوم بی کلام جدید از این هنرمند با نام Fall In Love Awhile Hear IV که سری چهارم از سری آلبوم هایی با همین عنوان است منتشر شد.این سری که پس از گذشت 10 سال از انتشار 3 سری قبلی در سال های 2005 تا 2007 منتشر شد قطعات شنیدنی با ویلون را شامل میشود که در برخی قطعات اجرای آثار مشهوری همچون موسیقی سکرت گاردن را شاهد خواهید بود.این آلبوم شنیدنی و روح نواز را به هیچ عنوان از دست ندهید و در ادامه آن را با کیفیت عالی از سانگ سرا دریافت و از گوش سپردن به آن لحظات آرامش بخش ی را سپری نمایید.

  باکس دانلود
  (9) دیدگاه کاربران
  1. ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

   سلام.بخاطر سایت بی نظیرتون تشکر میکنم.

   2+
  2. ۲۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

   ????

   0
  3. ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

   عالی بود. سپاس فراوان

   2+
  4. ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴

   تراک نخست را که گوش دادم . بازنوازی یه آهنگ از سکرت گاردن بود . اما خود آهنگ سکرت گاردن واقعا چیز دیگری است . وقتی که این آهنگ از سکرت گاردن را می شنوی در آن ذوب می شوی . حالتی زیبا و روحانیتی عمیق و ژرف در تو پدید می آید که نمی شود در قالب کلمات بیان کرد . بند بند وجودت به جنبش در می آید و ذهن و روانت در آهنگ محو می شود . آهنگ های زیبا را باید با گوش جان نیوش کرد و در آن ها ذوب شد . تا وجود را آرامشی عمیق در برگیرد و فشارهای منفی روانه از تو دور شود

   3+
  5. ۰۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲

   موسیقی یه ورق سفیده که نت ها رنگ آمیزیش میکنن و صادقانه بگم شما صاحب بهترین گالری نقاشی هستین! به هنر افرینی هاتون ادامه بدین، ممنون از زحماتتون.

   3+
  6. ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

   سایتتون فوق العاده ست. هم خاطرات گذشته رو زنده می کنه و هم خاطرات جدیدی رو می سازه . متشکرم و امیدوارم همیشه همین قدر عالی باشید.

   2+
  7. ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۳

   دمت گرم سانگسرا

   2+
  8. ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

   سلام…ایول دارین، آفرین و ممنون به خاطر این وبگاه خوب و زیبا خواهشی دارم ازتون که در ادامه هم همین قدر خوب باشین.

   2+
  9. مبهوت طنین زندگی :
   Avatar
   ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲

   شما با ارائه کارهای فاخر، میتونید و تونستید صدا رو برای دیگران معنی کنید. صدای زندگیتون، آهنگین باد!

   1+