× نوروز و آغاز سال جدید بر شما سانگ سرایی ها مبارک.سال 97، سال سانگ سراست! در سال 97 منتظر اتفاقات خوب باشید!
×

Alex Fox – After All These Years (2017)

الکس فاکس 64 ساله نوازنده ی گیتار اهل کشور آرژانتین است که در سبک گیتار فلامنکو شهرت جهانی دارد.آثار او ریتمیک ، شاد و مفرح هستن و با توجه به سبک ی که در آن تخصص دارد موسیقی های فلامنکو بسیار زیبا و دلنشین با گیتار را خلق کرده است.او آلبوم جدید خود با نام After All These Years را که به معنی گذر زمان و آلبوم های که چندین سال پیش و در دوران جوانی منتشر کرده است.با توجه با کاور آلبوم که تصویری از زمان حال او در سن 64 سالگیست گویای این مورد می باشد.آلبوم بعد از این همه سال اثری بی نهایت زیبا و شاد است که علاقمندان به سبک فلامنکو این اثر را در ادامه که با معرفی اختصاصی و برای اولین بار از سانگ سرا منتشر میشود با کیفیت اورجینال دریافت نمایید.

 • امتیاز
 • 3,496 بازدید
 • 4
 • RaMt!N
باکس دانلود
دیدگاه کاربران
 1. علیرضا :
  ۰۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۴

  عالی❤❤

  0

 2. دایی ناصر :
  ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

  خیلی زیبا و لذت بخش

  همین طوری به کارتون ادامه بدید

  0

 3. ۱۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۳

  درود بر شما. ممنون.خیلی ممنونم. من با این اهنگها دیوونه میشم. تمام غمها ،غصه ها،شادیها و احساساتم در این اهنگها متبلور و متجلیست.متبلور،متجلی و اشکار می شود. اهنگ ،اهنگهای زیبا و خوب و دلنشین سالها همدم و روحیه بخش و نجات بخش من بوده و خیلیا،کمکم کرده ،نجاتم داده.روحیه و امید بهم بخشیده. به زندگی امیدوارم کرده ممنون از ترانه سراها،اهنگسازها و خواننده های خوب. حیف که خیلی از خواننده های مورد علاقه مونو ندیدیم انها کهنسال شدن،میشن ما هم میشیم تا بیست سی سال قبل جوون بودی انگار همین دیروز بود الان میانسالی و داری به کهنسالی میری. سوختیم. نسل سوخته ایم. خیلیامون سوختیم. ولی هنوز امید داریم و زنده ایم.با امید زنده ایم. ارزوی شادی،خوشبختی و سعادت و سلامت برای همه.بهشت اینجاست. این اهنگها بهشتین .این اهنگها از بهشتن. این ترانه ها،ترانه ،شعر سراها و خوانندها از بهشتن از بهشت امده اند. جایی دنبال بهشت نگردید،نباید گشت. بهشت اینجاست و همه چیز بهشت اینجاست.

  0

 4. ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۳

  درود بر شما. ممنون.خیلی ممنونم. من با این اهنگها دیوونه میشم. تمام غمها ،غصه ها،شادیها و احساساتم در این اهنگها متبلور و متجلیست.متبلور،متجلی و اشکار می شود. اهنگ ،اهنگهای زیبا و خوب و دلنشین سالها همدم و روحیه بخش و نجات بخش من بوده و خیلیا،کمکم کرده ،نجاتم داده.روحیه و امید بهم بخشیده. به زندگی امیدوارم کرده ممنون از ترانه سراها،اهنگسازها و خواننده های خوب. حیف که خیلی از خواننده های مورد علاقه مونو ندیدیم انها کهنسال شدن،میشن ما هم میشیم تا بیست سی سال قبل جوون بودی انگار همین دیروز بود الان میانسالی و داری به کهنسالی میری. سوختیم. نسل سوخته ایم. خیلیامون سوختیم. ولی هنوز امید داریم و زنده ایم.با امید زنده ایم. انها همیشه،همیشه و در همه جا در سختی و غم و شادیهای ما همیشه حضور داشته اند و امید بخش و روحیه بخش ما بوده اند.با اینکه نه ما اونارو دیدیم و نه اونا مارو و هزاران کیلومتر از هم فاصله داشتیم و داریم ولی گویا،انگار فاصله ای نداشته ایم و در کنارمان بوده اند،در کنار همدیگر بوده ایم. و خدا رحمت کنه هنرمندان خوب و مردمی رو که اکنون دیگر در کنارمان نیستن و روحشون شاد. به امید دیدار و وصل زود و مجدد.ارزوی شادی،خوشبختی و سعادت و سلامت برای همه.بهشت اینجاست. این اهنگها بهشتین .این اهنگها از بهشتن. این ترانه ها،ترانه ،شعر سراها و خواننده ها از بهشتن از بهشت امده اند. جایی دنبال بهشت نگردید،نباید گشت. بهشت اینجاست و همه چیز بهشت اینجاست.

  0

برترین محصولات فروشگاه
ورود به فروشگاه
فروشگاه سانگ سرا
پکیج ویژه موسیقی های بی کلام تریلر و حماسی قیمت: 21500 تومان 17500 تـومـان خرید / جزییات
فروشگاه سانگ سرا
پکیح ویژه برترین موسیقی های بی کلام شاد و غمگین قیمت: 23900 تومان 15000 تـومـان خرید / جزییات
فروشگاه سانگ سرا
پکیج ویژه برترین موسیقی های بی کلام سبک ترنس قیمت: 18000 تومان 11500 تـومـان خرید / جزییات
فروشگاه سانگ سرا
تمامی تک آلبوم های منتشر شده در سایت سانگ سرا قیمت: 248000 تومان 186000 تـومـان خرید / جزییات