×

تجربه پروازی با بال شوق بر بیکران آسمان هنر در آلبوم شرق اندوه اثری از نوازنده ی تار کیوان ساکت

East of Sorrow By Keyvan Saket Released on 2012
 • 4.5/5
 • Instrumental , Tar
 • 00:52:32 -
 • iRan
 • © Keyvan Saket

  Keyvan Saket – East of Sorrow (2012)

  کیوان ساکت : “شرق اندوه” حاصل همکاری من است با دوست هنرمند و همکار گرامیم امید نیک بین. این اثر از دو بخش کاملاً مجزا و با فضایی متفاوت با یکدیگر به اجرا در آمده است.بخش نخت ، گذاری دارد بر عرصه پر رمز و راز موسیقی سرمزین کهنسال ایران ، آنجاست که م توان چون رهروی پای در سفر، در گذر از “باغ بی برگی” چشم اندازی از بهار آرمانی در پیش رو داشت و یا همانند کویر نشینان ، در رقص فرینده سراب به جذبه ای دست یافت همچون جذبه عشق که فاصله زمان و فاصله را نزد او معنای نیست.بخش دوم ، خوشه چینی نوازنده است از موسیقی غرب و تجربه پروازی با بال شوق و بر بیکران آسمان هنر. در این مقابله ، عشق و عقل را می یابیم که جای خود را می نمایانند و هریک با بیان و گویش خاص ، از حالی سخن می گویند و مجالی می آفرینند. حلقه پیوند این مضمون را ساز ملی ایران – تار – به عهده گرفته تا با انتقال حزن فلسفی نهفته در زیر و بم نغمات ، تا نهفته ترین زوایای احساس آدمی پیش رود و پیام خود را بسان امانتی ارجمند و فاخر به صاحب آن برساند و این همان جلوه گری شریف غم است که دستمایه خلق تمام آثار ارزشمند و ماندگار روزگار بوده است. زمستان ۱۳۸۲

   

   

  باکس دانلود
  (16) دیدگاه کاربران
  1. یک هموطن :
   Avatar
   ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۴

   آقای رامتین ..یعنی فقط سایت شما از چنین سرور قدرتمندی استفاده میکنه و آن همه سایت آهنگ و موزیک سراهایی که هستند از چنین تکنولوژی پیشرفته ای عاجز اند!!!!!
   وی آی پی فقط برای آلبوم های مخصوص بکار می رود، مثلا آلبوم آهنگ های برتر یک ساز که توسط خودتان گردآوری شده باشد نه آلبوم هایی که خود سازندگان آن ها آن آلبوم ها را بطور رایگان عرضه کرده اند….
   ببینید سایت والاموزیک یکی از سایت هایی است که تمامی آلبوم های آن رایگان در اختیار مردم قرار گرفته است، یعنی این سایت هیچ مخارجی ندارد!!!! تمامی سایت های آهنگ و موزیکی که رایگان هستند فقط یک هدف دارند که آن هم خدمت به مردم است ، بدون هیچ مزد و منتی.

   • RaMt!N :
    Avatar
    ۱۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۴

    شما هربار با یک ایمیل فیک و آی پی مختلف پیغام ارسال میکنید که خود گویای هر مساله ای هست و مشخص هست هدف شما تخریب هست نه انتقاد و نه …
    بنده خیره نزدم ! سایت هر ماه هزینه های سنگین دارد که باید به یک روشی تهیه شود حالا وی آی پی کردن یا تبلیغات و یا هر روش دگیری … از شما هم بنده خواهشی نکردم که از مطالب سایت استفاده کنید اگر سایت برای شما ارزش خرید اشتراک را ندارد پس آن را لطفا دنبال نکنید، باتشکر!

  2. Bahador :
   Avatar
   ۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۴

   آقا من خودم زمانی سایت اداره میکردم و الانم چند کانال تلگرام هم دارم…من خودم در جمع آوری مطالب سایت از هیچ سختی دست نکشیدم و عمرمو تو این کار گذاشتم ولی هیچ وقت به فکر پولی کردن سایتم نیفتادم، چون شیرینی کارم زمانیه که حس کنم و بفهمم که همه از سایتم استفاده میکنند و لذت میبرند….. سانگ سرای عزیز شما دارین یک سایت آهنگ و موزیک رو اداره میکنین نه سایت پروژه های علمی و اکتشافی دانشمندان و مورخان جهان.

   • RaMt!N :
    Avatar
    ۱۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۴

    کانال تلگرام که تنها هزینه ی ش داشتن یه سیمکارت 10 هزارتومانیست و پس از آن فقط انگیزه ، خلاقیت و وقت گذاشتن است ولاغیر ! اگر واقعا شما سایت قبلا داشتید حتما میدونید که مخارج آن به چه صورت است که الان بجای سایت کانال تلگرام را مدیریت میکنید ….

  3. RaMt!N :
   Avatar
   ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۵

   اینم سر انجام فرد و افراد نامعلومی که هدفی جز تخریب با حرف های بی منطق ندارند !

   وقتی با دو ایمیل و نام جعلی دو متن کاملا جدا ارسال میکنید :

   http://s8.picofile.com/file/8299785850/Untitled.jpg

  4. اعظم :
   Avatar
   ۲۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۵

   جناب رامتین،خواهش می کنم از حرفهای حسودان دلسرد نشید وبا قدرت هر چه بیشتر به راهتون ادامه بدید…