×

فول آلبوم پریسا بهارلو (Percia Baharloo) ویلونیست ایرانی

Discography By Percia Baharloo Released on 2007-2011
 • 3/5
 • Instrumental
 • 11 Albums
 • -
 • iRan
 • © SONGSARA.NET

  پریسا بهارلو در تهران در سال 1968 متولد شد، او از سن 3 سالگی شروع به یادگیری و نواختن ویولن با پدرش، استاد محمد بهارلو پرداخت. او کلیه ی آموزش های موسیقی ایرانی برای ویلون را تا سن دوازده سالگی فرا گرفت. در سال 1992 وی مدرک کارشناسی خود را در زبان آلمانی به پایان رساند.در رشته‌ی تخصصی تک‌نوازی ویولن به مدارک معتبر جهانی دست یافت و آخرین کار او تک نوازی در ارکستر سمفونیک اشتودگارد آلمان بوده است. او ویولن کلاسیک را نزد استاد روبن طهماسیان و استاد حشمت سنجری٬ پیانو را به آموزگاری استاد ملک اصلانیان٬ سه تار را نزد استاد جلال ذوالفنون و استاد مهرداد ترابی و تئوری و کمپوزیسیون را زیر نظر استاد فوزیه مجد فرا گرفته است. در سال‌های اخیر پرسیا بهارلو به تدریس موسیقی سنتی و تشکیل گروه موسیقی ایرانی در تورنتو مشغول بوده است.سبک او در نواختن موسیقی سنتی ایران در ویولن ترکیبی از شرق و ملودی و موسیقی کلاسیک غربی است.

   

   

  باکس دانلود
  (8) دیدگاه کاربران
  1. ۱۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۳

   کلا خوب ویولن نمیزنه..

   0
  2. رامشاد :
   Avatar
   ۱۷:۴۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۵

   چقدر مبتدی ویالون میزنه .اصلا توقع چنین کار سطح پایینی رو نداشتم

   0
  3. رامشاد :
   Avatar
   ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۵

   لطفا برای شعور موسیقایی کاربران سایت تون احترام قائل بشین. آوای روح نواز چیه در توصیف این صدای گوشخراش نوشتین؟ اگه این موسیقی رو فاخر و شنیدنی می دونین فقط میتونم بگم عمیقا متاسفم براتون

   0
  4. م.احمدی :
   Avatar
   ۲۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۴

   قطعه اول که مال همایون خرم هست!!!!

   0
  5. ۲۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷

   الکی بزرگش کردین
   نکنه دارین تبلیغاتی کار میکنین؟!

   0
  6. ۰۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶

   با اینکه نوازنده نیستم، اما واقعا این اشتباهات فاحش در نواختن چی بود در این آلبوم؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی کسی که هیچ آشنایی با موسیقی نداره هم کاملا گوشش اشتباهات رو تشخیص میده.

   0
  7. ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۸

   Kam sher begoiin besyar khanande khobiyam hed

   0