دانلود آلبوم موفق Sing Me Home اثری از یویوما و گروه جاده ابریشم

Yo-Yo Ma & The Silk Road Ensemble : Sing Me Home

Traditional
Various
 • 13 tracks
 • 1h 12m
 • - Apr 22, 2016
favorited

Yo-Yo Ma & The Silk Road Ensemble – Sing Me Home (2016) MP3


گروه نوازندگان استاد ويولنسل به يك سوال ساده پاسخ ميدهند: خانه كجاست؟ اين گروه نوازندگان با همكاري مهمانان بسيار ويژه خود از ريونان گيدنز، بيل فريزل، سارا جاروژ و گرگوري پرتر، پاسخ اين سوال را با تركيبي از زيباترين قطعات موسيقي ميابد و هيچيك از قطعات به زيبايي قطعه “بازگشت به خانه” نيستند. اثري زيبا و جاودان از سمفوني دنياي نو از جووراك كه به شكل اجراي دو نفره زيبا به زبانهاي انگليسي و چيني توسط ابيگيل واشبرن و وو تانگ به اجرا در آمده است.

در این آلبوم استاد کیهان کلهر به عنوان نوازنده ی ایران در بخش قطعه ایرانی با این گروه حضور داشته و به خلق اثر جاویدان پرداخته است.آلبوم جديد يو يو ما و گروه جاده ابريشم با نواهاي خيالي و آرامشبخش شنونده را مجذوب ميكند. اين ششمين آلبوم گروه جاده ابريشم است كه تا كنون چندين بار نامزد جايزه گرمي شده اند. آلبوم نوازنده هاي مهمان نيز دارد از جمله ريانون گيدنز، سارا جاروژ، ابيگيل واشبرن، گرگوري پورتر، ليزا فيشر،  گيتاريست سبك جاز برنده گرمي بيل فريزر و نوازندگان ديگر. تهيه كننده آلبوم، جاني گندلزمن و كوين كيلن كه برنده جايزه گرمي و همكاري با بزرگاني چون U2، كيت بوش، الويس كاستلو و ديويد بوئى را در كارنامه دارد.

آلبوم “با من تا خانه بخوان” با بكارگيري استعداد هنرمندان جهاني گروه جاده ابريشم و تركيب آواهاي سنتي و اصيل خواسته به اين سوال پاسخ دهد. هر قطعه شنونده را به تجربه اي از مفهوم خانه ميرساند كه تك تك اعضاي گروه آن را داشته اند. اين آلبوم نواهاي فرهنگهاي غني بالكان، چين، گاليسيا، هند، ايران، ايرلند، ژاپن، مردم مالي از رم، سوريه و آمريكا را تركيب كرده است. آلبوم Sing Me Home توانست برنده ی بهترین جایزه ی گرمی در بخش آلبوم موسیقی جهانی در سال 2017 شود.(ترجمه و توضیحات کامل از آلبوم اختصاصی از سایت سانگ سرا)

بیلودی - مرجع آهنگ باکلام خارجی
برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید
سانگ سرا
(3) نظرات
 • omi221 گفت:

  لطفا لینک دانلود کل آلبوم را هم بگذارید. ممنون

 • shahab zamani گفت:

  این که مال سانگ سرا نیست ای شیطون??? البته از سایتشان هم متنفرم با اون آرم قرمز روی آلبوم هاش سایت موسیقی بی کلام و میگم لطفا آرمشو پاک کنید

 • اعظم گفت:

  فوق العاده زیبا احساس برانگیز وآرامش بخش درست مثل حس برگشتن به خونه..
  با تشکر فراوان…

 • دیدگاهتان را بنویسید