×

۱۰۰ اثر برتر موسیقیدان بزرگ کلاسیک ویوالدی در آلبومی از شرکت EMI با نام 100 Best Vivaldi

100 Best Vivaldi By VA Released on 2007
 • 4.5/5
 • Classics, Vocal, Instrumental
 • 6CD -
 • U.S.A
 • © EMI

  Antonia Viladi – Best Vivaldi 100 6CD Box Set (2007) MP3

  100-best-vivaldi

  در این پست آلبومی دیگر که توسط شرک موسیقی EMI تهیه شده است را آماده کرده ایم.این ۶ سی دی حاوی آثار یکی از بلند مرتبه ترین آهنگسازان دنیاست.موسیقی آنتونیو ویوالدی سالهاست که محبوب دلهاست و این مجموعه تعدادی از بهترین کارهایش از جمله  “کنسیرتوی چهار فصل” و “کنسیرتو مندولین” را در بر دارد که علاقمندان به این هنرمند میتوانند در ادامه 100 اثر محبوب او را با کیفیت عالی و ریپ شده از کیفیت fllac از سانگ سرا دریافت نمایند.

  This 6 CD set features music from one of the most influential composers and musicians of all time. With an unmistakeable style, Antonio Vivaldi’s music remains hugely popular to this day, and this collection features some of his best loved works including The Four Seasons Concertos, Mandolin Concerto in C and Gloria.

  باکس دانلود
   
  (5) دیدگاه کاربران
  1. ۰۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۱

   ویوالدی فوق العاده ست به خصوص چهار فصلش که مستر پیسه و کلا به نظرم آواز پرندگان رو کامل درک کرده

  2. ۲۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۶

   سلام…یک سوال مهم…ایا اهنگ های مجموعه ها ی برتر تکراری با یکدیگر دارند؟
   منظورم اینه که یک مجموعه برتر که شامل 20 البوم است و دیگر مجموعه برتر شامل 45 تا البوم ارزشمند…امکان داره که یک یا چند تا از این البوم ها در هر دو مجموعه یکسان و تکراری باشد؟

   • ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۷

    بله همگی کلچین شده توسط شرکت های مختلف با سبک و سلیقه ی مختلف هستن که ممکن است آثار مشابه در آن باشد

  3. ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۷

   سلام…یک سوال دیگم داشتم…خواستم بدونم که مجموعه های برتر چگونه مجموعه های برتر انتخاب شدن؟
   منظورم اینه که این برتر بودن از بابت چیه؟ از بابت میزان بازدید در سایت یا از روی معروف و مشهور بودن اهنگ ها در سطح جهانی؟ یا از بابت چیزه دیگه که نمیدونم؟

   • ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۷

    مجموعه های برتر بر اساس چارت های فروش و ایستگاههای رادیویی در سراسر جهان انتخاب میشن یعنی هر آهنگی که محبوبیت بیشتری داشته باشه بیشتر خریداری میشه و به تکرار از کانال های مختلف رادیویی پخش میشه. بنابر این شرکتهای مختلف بر این اساس با هنرمند یا صاحب امتیاز آثار هنرمند قرار داد می بندد و تعدادی از آثار محبوب اون رو خریداری ودر قالب مجموعه های برتر مثل همین 100 Best منتشر میکنند.