قطعات مهیج و شنیدنی ترنس در آلبوم موسیقی زیبای Hypnotico اثر پروژه موسیقی Ascent & Nature

Hypnotico

By Ascent & Nature

Released 2 مارس 2015
Trance, Music, Dance
 • 01:40:58
favorited
© Geomagnetic Records

Ascent & Nature – Hypnotico 2015 | Exclusive Edition Release

Ascent & Nature - Hypnotico 2015

بعد از مدتها با یک آلبوم موسیقی بی کلام سبک ترنس در خدمت شما عزیزان هستیم. آلبوم موسیقی Hypnotico عنوان یکی از جدیدترین آثار پروژه ی موسیقی Ascent & Nature است که اوایل سال گذشته ی میلادی منتشر شده است. مخلوقات طبیعی عنوان آلبوم دیگری از این پروژه موسیقی بود که مورد استقبال خوبی از طرف علاقمندان به این سبک قرار گرفت. اثر پیش رو با یک ویرایش اختصاصی با سه قطعه ی بیشتر نسبت به آلبوم اصلی تهیه و آماده شده است فضای ماورائی و فرا زمینی خاصی در این اثر وجود دارد که  امیدواریم سبک و فضای آن مورد رضایت شما علاقمندان قرار گیرد. در ادامه می توانید این آلبوم خاص و استثنایی را برای نخستین بار بصورت رایگان با دو کیفیت اصلی 320 به همراه کیفیت متوسط اینترنتی از سانگ سرا دریافت و از شنیدن آن لذت ببرید.

Ascent & Nature - Hypnotico 2015 t

باکس دانلود
(5) نظرات
 • محمدمهدی گفت:

  این سایت فوق العدست

 • رضا اسدی گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید فراوان و تبریک بابت سایت خوب و کاکسیونِ بی نظیری ک فراهم کردید-بعد از تقریبا یک سال دانلود های پراکنده از سایتتون و فرصت هایی که بمنظور سپاسذاری از دست رفت این بار دستِ قضا حقیر را به وادیِ شکرگذاری و سپاسگذاری کشانید. بعد از سپاسگذاری های خشک که کلمات زحمات شمارا نمیتواندد فهیم باشند در خصوص ِ این آۀبوم که بنده اون رو دانلود کرده و گوش فرا دادم مطلبی رو لازم میدونم عرض کنم.لازم به ذکره بنده تحت دوره های انرزی درمانی هستم و 1 سالی هست که با انرژی درمانی عجین شده ام.تقریبا در این یکسال هر موزیک و هر اثر هنریِ دیگری رو از دیدگاه انرژی های اون و منافات و همسانی با انرزی های خودم شاهد بودم.سعیم هم بر این بوده که با اثار هم طراز خودم را تا حد امنکان در حد اعلای انرژی قرار بدم تا اینکه یک شبی شک ساعتی سک وقتی به ترک شماره 09این آۀبوم برخورد کردم….صدای طبیعتِ الین اثر فاخر در مرتبه اول انسان رو مسخ میکنه یک ارامش وصف ناشدنی….در میانه های اثر یک صدای فرمان گونه با لحنی آمیخته با فرامین شنونده رو از یک خط انرژی به خط دیگ میبره.عبارات گنگ و نا اشنا…کلمات دستوری…و با پایان موسیقی حرص و ولع برای گوش دادنِ مجدد….در مرتبه بعدی اما پالسِ انرژی ها متفاوت تره…و نهایتا انرژی غریب که حقیقتا هنوز متوجه نشده ام در کلمات این اثر پنهان شده و یا در نت های ان….بنده ساعتها برای پیدا کردن lyricاین اثر جست و جو کردم اما موفق نبودم…یقینا برگردانی عبارات بکار برده شده در این اثر به فارسی سلییس میتواند کار شگا باشد.بنده این اثر با دوستانِ هم حیطه خودم نیز به اشتراک گذاشتم وهمگی اذعان داشتند که انرژی ای که این موسیقی منتقل میکند چیز غریبی است و نوعی مسخ کننده است….قلم جوهر نداشت و من کماکان بی وقفه نگارش کردم…ولی واقعا اثر خیلی مخوفی بود.امیدوارم بتونید این اثر رو با کارشناسانتون یکبار حد اقل با ارامش و و محیطی ارام امتحان کنید.چون حد اقل4نفر همگی به انرزی ِ نا ملموس اون اقرار کردند….و باز هم تشکر میکنم تشکر و تشکر….امیدوارم یه روزی تالار گفتمانِ سایتتون هم فعال بشه تا همکچین بحثایی رو بتونیم اونجا مطرح کنیم

 • محمدحسن گفت:

  سلام و تشکر بابت آلبوم ترنسی که گذاشتید.. گذشته از آلبوم توت فرنگی وحشی آخرین آلبوم ترنسی گه گذاشته بودید مربوط به آبان ماه 94 بود .اگه یکم به سبک های Trance , Psychedelic, Progressive بها بدید ممنون می شم. مطمئن باشید این سبک طرفدار های خودشو داره واز زحمات شما خوشحال میشن.
  باتشکر

 • peyman گفت:

  دیوونه ی این سبک هستم.فوق العادست.

 • داود گفت:

  عالی ممنون که دانلود رایگان قرار دادید

 • دیدگاهتان را بنویسید