×

Whispers for Peace and Love By Pezhman Mosleh Released on
 • 5/5
 • World
 • 00:46:59 -
 • iRan
 • © Ravi Azar Kimia Inc

  Pezhman Mosleh – Whispers for Peace and Love 2011

  https://dl.songsara.net/hamid/94/Ordibehesht/Pezhman%20Mosleh%20-%20Whispers%20for%20Peace%20and%20Love%20%282011%29%20128K%20SONGSARA.NET/Pezhman%20Mosleh%20-%20Whispers%20for%20Peace%20and%20Love%202011.jpg

  دل آواهایی برای صلح و عشق Whispers for Peace and Love ، اثری بدون کلام با آهنگسازی پژمان مصلح Pezhman Mosleh و با تکنوازی پیانوی نینا بحری Nina Bahri که جزو یکی بهترین آلبوم های موسیقی بی کلام ایرانی چند سال اخیر محسوب می شود. پژمان مصلح آهنگساز، مدرس و شاعری است که در خانواده ای هنرمند در تهران متولد شد. از کودکی موسیقی را نزد مادرش که مدرس آواز ردیفی بود آغاز کرد و از همان دوران در محافلی حضور داشت که استادانی چون کسایی، بیگجه خوانی، علی تجویدی، همایون خرم و انوشیروان روحانی و… حضور داشتند. نینا بحری نیز از شاگردان خانم ها دلبر حکیم آوا و تامارا دولیتسه بوده و در حال حاضر چندیست که تحت تعلیم پژمان مصلح روش های تدریس و تفکر در موسیقی را می آموزد.  این آلبوم موسیقی تکنوازی به مدت حدود 45 دقیقه است و شامل هشت قطعه می شود که این قطعات به ترتیب «برف»، «بینهایت»، «یادش بخیر»، «تنهایی در شب»، «زندگی»، «شهید»، «بی نام» و «رقص باد» نام دارند. در آلبوم دل آواهایی برای صلح و عشق سعی شده به نوعی آرامش و سکوت در ذهن مخاطب ایجاد شود و آهنگساز سعی دارد با نگاه فلسفی و زیبایی شناسانه برگرفته از افکار خود این موضوعات را با شنونده خوددرمیان بگذارد. دل آواهایی برای صلح و عشق فرصت یک لبخند ، یک اشک و یک بوسه است. به بودن! به آواز خواندن با صدای سنگین سکوت و به نواختن با رگهای قلبت! دعوت می کنیم تا این اثر فوق العاده زیبا و احساسی را با کیفیت اصلی و اورجینال 320 به همراه کیفیت متوسط و رایگان اینترنتی از سانگ سرا دریافت و لحظاتی آرامش بخش را در کنار گوش سپردن به آن تجربه نمایید.

  سانگ سرا – SONGSARA.NET

  باکس دانلود
  (158) دیدگاه کاربران
  1. ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

   دل آواهایی برای صلح و عشق، آفرینش مهر است و زیبایی. نگاهی تازه به حیات است و فرصتی برای اندیشیدن به انسان و انسانیت.

   4+

  2. یک مادر :
   ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶

   من مادر یک کودک ۸ ساله ام که فرزندم در مدرسه دچار بی انضباطی های بسیار بود. اما از وقتی در خانه برایش این موسیقی را می گذارم تا گوش کند، رفتارهای بهتری از او سر می زند و در کل آرام تر شده است. به تمام مادران توصیه می کنم از چنین آهنگ هایی جهت پرورش فکر فرزندان خود کمک بگیرند.

   3+

  3. ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸

   به راستی آنچنان که در عنوان این پست نوشته شده، اثری روح نواز و آرامش بخش است.

   0