×

فول آلبوم استوارت دادلی (Stewart Dudley) آهنگساز استرالیایی

Discography By Stewart Dudley Released on 1991-2018
 • New Age, Piano Solo
 • 30 Albums
 • -
  © SONGSARA.NET
  استوارت دادلی (Stewart Dudley) متولد شهر لندن است و در سن ۶ سالگی وقتی والدینش دیدند که میتواند آهنگ بنویسد او را روانه کلاس پیانو کلاسیک کردند. استوارت به یاد میاورد که آنروزها بیشترین انگیزه اش برای رفتن به کلاس رنگ آمیزی یک صفحه موسیقی و سپس نواختن نتهای آن بهمراه خوردن شکلات شیری بوده است. اولین باری که استوارت در مسابقه پیانو شرکت کرد تنها ٩ سال داشت و به یاد میآورد که در حین نواختن دچار استرس شدیدی شد بطوری که نتها را تا چند دقیقه فراموش کرده بود. ولی پس از چند دقیقه تمرکزش را بدست آورد و مسابقه را برد.
   .
  در دهه ۶٠ استوارت جوان با گروههای راک مختلفی برنامه اجرا کرد. هرچند با ساز ارگ بهمراه آن گروهها کار میکرد ولی همیشه توجهش به پیانو بود. استوارت دانش گسترده ای از انواع موسیقی دارد و موسیقی کلاسیک را به عنوان موسیقی تخصصی خود برگزیده است که این امر در ملودیهای رومانتیک کارهایش کاملاً بارز است. در سال ١٩٨١ وی به استرالیا مهاجرت کرد تا بتواند روی سبک خاص خود تمرکز کند و کمی آنرا بیاراید.
   .
  استوارت در هایلند نیو ساوت ولز یک استودیو ضبط موسیقی دارد. در سال ١٩٨٨ وی قطعه “دویست ساله” را برای جشن دویست سالگی کشور استرالیا تهیه کرد. وی در بازار موسیقی کشورهایی چون کانادا، آمریکا، انگلستان، استرالیا و کشورهای آسیایی بسیار محبوب است و چندین آلبومش در آمریکا به عنوان پرفروشترین دست یافته اند.
   .
  تهیه، ترجمه و انتشار : سایت سانگ سرا
  .

   

  باکس دانلود
  (4) دیدگاه کاربران
  1. 12:21 - 2017/10/12

   با سلام آلبومهای زیر دانلود نمی شوند در صورت امکان رفع مشکل کنید با تشکر – Signatures 2008 – 2008 Sunrise Flight 2009 Memories Of You- 2008 Time & Tide

  2. 18:22 - 2017/10/17

   سلام عذر میخوام دوست عزیز آلبوم زیر باز هم دانلود نمیشه – 2008Time & Tide