×

آلبوم موسیقی لیبیدو با پیانو نوازی هنرمند جوان ایرانی امید وحدانی

لیبـیدو By امید وحدانی Released on 10 نوامبر 2012
 • 4.5/5
 • Solo Piano
 • 49:18 -
 • ایران
 • © ℗ Omid Vahdani 2012

  Omid Vahdani – Libido 2012

  تمام احساسات سرکوب شده با عنوان لیـبیدو نام اثری است با تکنوازی پیانوی هنرمند جوان ایرانی امید وحدانی که حدود دوسال است که از انتشار آن می گذرد. مجموعه ای متفاوت در سبک عصر جدید است با نگاهی نو به موسیقی جهان تلفیقی زیبا از موسیقی ایرانی و جهانی به مخاطب ارائه می کند که این روزها متاسفانه یا خوشبختانه کمتر در آثار هنرمندان ایران دیده می شود. ساختار محکم ملودی ها و معانی ژرف آنها نشان از پختگی این آلبوم موسیقی است.

  سانگ سرا – SONGSARA.NET

  (8) دیدگاه کاربران
  1. ۲۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۶

   این آلبوم تو سایت بیپ تونز برای فروش گذاشته شده
   چقدر خوب میشه به حقوق دیگران پایبند باشید. تا به بازدید سایتتون

   مثل اینکه تا شکایت نکنن ازتون بیخیال آلبومای ایرانی نمیشید

   • ۰۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷

    این آلبوم به راحتی روی فضای مجازی پیدا میشه اما بازدید و محبوبیت پایین سایت بیپ تیونز از یک طرف و سهل الوصول بودن این آلبوم از طرف دیگه باعث شد تا این آلبوم با هدف معرفی هنرمند و سبک آثارش روی سایت قرار بگیره تا از این طریق علاقمندان بتونن بعد از آشنایی با این آلبوم ، آلبوم دیگر این هنرمند رو که اسمش « در اعماق قلبم » هست از همین سایت مذکور خریداری کنند.

  2. ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷

   سلام حمید خان نظرتان را پیرامون این آلبو م قبول دارم موفق باشید/ضمنا آلبوم لیبیدو ساخته آقای امید روحانی عالی بود به امید موفقیت بشتر این هنرمند کرامی.ممنونم.

  3. ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷

   با پوزش نام این هنر مند گرامی آقای امید وحدانی صحیح است/ممنونم.

  4. ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷

   خیلی زیبا بود…

  5. ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵

   عالی یک دنیا ممنون…

  6. ۰۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۳

   خ خ خ عالی بود واقعا دستتون درد نکنه آقا امید منم خ دوست دارم یاد بگیرم ولی پسر عمه م نمیذاره میگه پشت کنکوری هستی از درسات عقب میوفتی
   موفق باشید

  7. ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴

   با تشکر از زحمات گران قدر جناب اقای امید وحدانی هنرمند گرامی باید یاد یاد اوری کنم که ایشان البوم اولشان را در سال ۱۳۸۸ با نام « در اعماق قلبم »و البوم دومشان را در سال ۹۱ با نام « لیبیدو» منتشر کردند لطفا بدون اطلاع نظر ندهید.اشتباه گرفتن اسم هنرمند جوان ونبودن تشابه دراسم فامیلی ایشان با اسم ذکر شده درست نیست .