×

فول آلبوم عمر خیرت (Omar Khairat) پیانیست و آهنگساز مشهور مصری

Discography By Omar Khairat Released on 1384
 • 4/5
 • New Age
 • 13 Albums
 • -
 • Egyptian
 • © SONGSARA.NET
  عمر خیرت یک پیانیست و آهنگساز اهل مصر و خالق گروه موسیقی عمر خیرت میباشد.عمر در قاهره در یک خانواده پر از موسیقیدان به دنیا آمد و بزرگ شد. عمویش ابوبکر خیرت آهنگساز و آرشیتکت معروف مصر است که با وارد کردن موسیقی سمفونیک به فرهنگ عرب آنرا غنی تر کرده است. عمر آموختن پیانو رو با ماسترو وینچنزو کارو آغاز کرد و تحصیلات آکادمیک در موسیقی را در کالج ترینیتی لندن ادامه داد. نوع موسیقی عمر دارای عمق و غنای حاصل از فرهنگ عرب است. وی اولین موسیقی فیلم خود را در سال ١٩٨٣ برای فیلم “شب دستگیری فاطمه” ساخت. بر طبق گفته منتقدان و طرفدارانش، عمر خیرت موفق شده تلفیقی کاملاً تکامل یافته از موسیقی  اصیل عربی با الهام از غرب را بوجود بیاورد. عمر خیرت موفق شده با بازگشت به اصل فرهنگ خود در موسیقی که کار میکند طرفداران بیشماری در کشورهای عربی به خود جلب کند و وی به طور منظم در خانه اُپرای قاهره کنسرت اجرا کرده است. از جمله کارهای عمر خیرت میتوان به غیب گو، عطر جادو و اشعار حماسی عربی اشاره کرد.
  .
  تهیه ، ترجمه و انتشار :  سایت سانگ سرا
  .
  باکس دانلود
  (5) دیدگاه کاربران
  1. ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱

   سلام . برداشت من از زن مدرنشون تقریبا میشه : موجودی است : حماسی ، شعله ور ، و تا حدی عصبانی و به همان اندازه باهوش و خیلی کم رمانتیک و عاشقانه و در آخر غمگین ! دوست داشتم بدونم عمر خیرت مردن مدرن را چطوری میبینه . لازم به ذکره که من هیچی از موسیقی نمیدونم (:

  2. میلاد :
   Avatar
   ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰

   سلام کارتان عالیه در صورت امکان فول آلبوم هایتان را با کیفیت پایین تر برای علاقمندانیکه بهر دلیلی قادر به تهیه vipنمی باشند در نظر بگیرید.ممنونم.

  3. كيومرث :
   Avatar
   ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۸

   با سلام و عرض پوزش – فایل آخری the sorceress دانلود نمی شود در صورت امکان رفع مشکل کنید