آلبوم گیتار نوازی عربی شنیدنی و احساسی Arabesque Guitar از گیتاریست مطرح مصری Ashraf Ziada

Arabesque Guitar

By Ashraf Ziada

Released 25 نوامبر 2013
Flamenco
 • 54:01
favorited
© © 2013 Dj Recording

Ashraf Ziada – Arabesque Guitar 2013

https://dl.songsara.net/hamid/93/Tir/Albums/Ashraf%20Ziada%20-%20Arabesque%20Guitar%20%282013%29%20SONGSARA.NET/Ashraf%20Ziada%20-%20Arabesque%20Guitar%202013.jpg

در این پست باز هم آلبوم عربی و با ساز محبوب گیتار تهیه کرده ایم. Arabesque Guitar ( أرابیسک جیتار ) گیتار عربی عنوان آلبومی است احساسی که تلفیقی زیبا از موسیقی شرقی عربی و فلامنکو را به نمایش می گذارد. ریتم های فوق العاد زیبا ی آلبوم که گاه با ساز عود همراه می شود ، ناخودآگاه ذهن را به سفری خیال انگیز رهسپار می کند.اثر پیش رو تازه ترین آلبوم Ashraf Ziada ( أشرف زیاده ) گیتاریست و آهنگساز مصری است که در آینده نزدیک آثار دیگر این هنرمند نیز بصورت اختصاصی و برای نخستین بار از سانگ سرا معرفی و منتشر خواهد شد. ضمن مروری اجمالی بر بیوگرافی این هنرمند دعوت می نماییم تا این اثر شنیدنی و آرامش بخش را با کیفیت بسیار خوب بصورت رایگان برای نخستین بار در قضای مجازی دریافت و از شنیدن آن لذت ببرید. مثل همیشه منتظر نظرات دلگرم کننده ی شما علاقمندان همراه هستیم.

سانگ سرا-SONGSARA.NET

بیوگرافی Ashraf Ziada ( أشرف زیاده )

http://www.img.songsara.net/images/17bmrukrth0whzzzqafr.jpg

أشرف زیاده گیتاریست و آهنگساز مصری در سال 1968 متولد شد و با شور و شوق عجیبی نسبت به موسیقی از خود نشان داد تا جایی که پدرش با کشف استعداد او در زمینه ی موسیقی مشوق او شد و أشرف شروع به نواختن موسیقی در سبک های مختلف از جمله موسیقی شرقی ، جاز و راک نمود اما هنگام مواجهه با سبک فلامنکو با خود گفت که این همان سبکی است که می خواهم ادامه دهم. او اولین آلبوم خود بنام ” اول فرحه ” در سال 2005 منتشر نمود و سه سال پس از آن یعنی در سال 2008  به انتشار دومین اثر خود با نام ” ساحر الجیتار ” دست زد. Oriental Mood 7 آلبوم بعدی وی بود که سال 2009 منتشر شد و قطعاتی کاور شده از خوانندگان مشهور مصر همچون عبدالحلیم ، ام کلثوم ، فیروز و لیلا مراد را شامل می شد. سال 2011 آلبومی دیگر از وی با نام Guitar Cafe که ترکیبی زیبا از صدا های جدید و آواها بود از این هنرمند به بازار موسیقی جهان عرضه شد و در نهایت آلبوم  أرابیسک جیتار سال گذشته ی میلادی از این هنرمند منتشر گشت که هم اکنون امکان دانلود آن در سایت سانگ سرا بصورت رایگان وجود دارد.

تهیه و ترجمه : سانگ سرا – SONGSARA.NET

باکس دانلود

 

(3) نظرات
 • سجاد گفت:

  ملودی های قشنگی توش داره. با سپاس

 • پوریا گفت:

  پیشنهاد میکنم ahzan رو دانلود کنید

 • ابي گفت:

  سلام
  بد نبود
  هر گیتاریستی هم که باشه ارمیک خودمون نمیشه

 • دیدگاهتان را بنویسید