×

Discography By Jia Peng Fang Released on
 • 4.5/5
 • Erhu , New Age
 • 12 آلبوم -
 • چینی
 • © سانگ سرا

  Jia Peng Fang – Discography (1988-2014) MP3

  http://dl2.songsara.net/Discography%20Pictures/Jia%20Peng%20Fang.jpg

  اگر شما هم جزو آن دسته از کاربران سانگ سرا هستید که به ساز ویلون چینی که ارهو نام دارد علاقه دارید و یا برای شما جذاب و شنیدنی است که آثاری از یکی از هنرمندان معروف آن را بشنوید پیشنهاد میکنم مجموعه آلبوم های یکی از چهره های موفق این ساز یعنی جیا پنگ فنگ را که در این پست تهیه و آماده کرده ایم حتما دانلود نمایید و از شنیدن به آثاری که ساز ارهو به زیبایی خوش می درخشد لذت ببرید.

  http://dl2.songsara.net/Discography%20Pictures/Jia%20Peng%20Fang%20-%20Discography.jpg

  بیوگرافی جیا پنگ فنگ :

  جیا پنگ فنگ در سال ١٩۵٨ در شهر جمس واقع در استان هلونگ جیانگِ چین متولد شد. زادگاه وی که در نزدیکی مرز شوروی سابق قرار داشت از تاثیر انقلاب فرهنگی آن زمان دور نماند و درواقع اولین آشنایی جیا با ساز “ارهو” زمانی پیش آمد که وی برای شرکت در گروه تبلیغاتی طرفداران مائو ثبت نام کرد.
  .
  در سن شانزده سالگی به کمک برادرش راهی پکن شد تا در کنار نوازندگان حرفه ای نواختن را بیاموزد ولی به خاطر قوانین سختگیرانه ممنوعیت جابجایی از شهرستانها به شهرهای بزرگ برای سنین زیر ١٨ سال، مجبور شد چند سالی را به سختی و مشقت زندگی کند. اما این سختی هیچگاه باعث قطع تمرینات مداومش با ساز “ارهو” نشد و وی به چنان مهارتی رسید که خود را برای نواختن در گروه “سانگ اند دنس” (Song and Dance) آماده کرد. اما با وقوع زلزله مهیب کراسان و کنسل شدن آزمون ورودی تمام آرزوهایش به باد رفت و وی به اجبار به زادگاهش فرستاده شد تا در مزرعه کار کند.
  .
  پس از فرونشستن آتش انقلاب فرهنگی و بازگشت آرامش، جیا نامه ای دریافت کرد از یکی از استادان سابقش که او را تشویق کرد که به آکادمی موسیقی برود و ثبت نام کند. پس از بازگشت مجدد به پکن وی موفق شد از میان ۵٠٠ متقاضی انتخاب شود برای ورود به آکادمی مرکزی موسیقی در دانشکده موسیقی فولکلور.
  .
  جیا در سالهای بعد مشغول کشف دوباره موسیقی سنتی بود که در اثر آتش انقلاب فرهنگی به زیر خاکستر رفته بود. سپس در سال ١٩٨٨ تنها با چمدانش در یک دست و سازش در دست دیگر عازم ژاپن شد تا بیشتر بیاموزد.
  .
  هم اکنون جیا پنگ فنگ به صدها هنرآموز مشتاق ارهو آموزش میدهد و در ضمن آموزش به سبکهای جاز وکلاسیک نیز تبحر دارد و حتی موسیقی متن چندین فیلم را نیز تهیه کرده است.

  ترجمه و انتشار : سایت سانگ سرا

  SS%20SHOP دانلود فول آلبوم اندره ریو ویولنیست و رهبر ارکستر مشهور هلندی André Rieu  Discography

  باکس دانلود
  جهت مشاهده و دانلود لیست آلبوم ها اینجا کلیک کنید
  (3) دیدگاه کاربران
  1. ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۳

   فکر کنم چینیا اینم از روی “کمانچه ” ما کپی زدن …!
   بعید نیست …

   0
   • ۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶

    ساز کمانچه نیز یک ساز شرقی است که توسط مغول ها وارد ایران شد در اصل اکثر سازهای سیمی و بادی متعلق به چین و شرق است.حتی سه تار * فلوت * قره نی * تار * عود * چنگ و قانون از شرق وارد خاورمیانه شده

    0
  2. ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶

   تشکر فراوان از زحمات شما .لطفا اگر زحمت نیست اثار بیشتری از استاد قرار بدهید

   0