×

آلبوم موسیقی متن اورجینال سریال از سرزمین شمالی از ماساشی سادا

Masashi Sada - From The North Country
From The North Country By Masashi Sada Released on 2002
 • Soundtraks
 • 00:47:16
 • © SONGSARA.NET

  آلبوم موسیقی اورجینال سریال خاطره انگیز از سرزمین شمالی (From The North Country) از ماساشی سادا (Masashi Sada).از سرزمین شمالی مجموعه‌ای تلویزیونی محصول سال ۱۹۸۱ساخته ی کشور ژاپن است که در دهه ی 60 و 70 از صدا و سیمای ایران پخش شد که یکی از خاطره انگیزترین و زیباترین سریال هایی بود که ایرانیان می توانستند در آن سالها مشاهده کنند.موسیقی متن این سریال ساخته ماساشی سادا (Masashi Sada) آهنگساز خواننده و شاعر ژاپنی است که موسیقی متن این سریال را به یکی از ماندگارترین آثار او تبدیل کرده است.صدای گیتار و گروه کر و بعد صدای ترومپت همه و همه به موضوع فیلم رنگ و زیبایی ویژه ای بخشیده است.این آلبوم بنا به درخواست یکی از کاربران سانگ سرا تهیه و با کیفیت اصلی و اورجینال هم اکنون با لینک مستقیم و به صورت رایگان آماده ی دریافت و دانلود می باشد.

  باکس دانلود

   

   

                 ✓ موسیقی های برگزیده آلبوم : موسیقی اول | موسیقی دوم | موسییقی سوم

  (36) دیدگاه کاربران
  1. 16:28 - 2019/02/19

   دمت گرم همیشه خوشحالم کردی با موزیگ های بی کلامت! پرچم لاهیجان بالاست

  2. 02:12 - 2019/04/8

   خدایا کاش کاش و ای کاش که همون قدر کوچیک میموندم و بزرگ نمی شدم و تو همون عالم بی غل و غش زندگی میکردم و دور از این همه بدی و بدی و بدی … نفرین بر زندگی ….

  3. 10:06 - 2019/07/1

   چه دوران زیبایی داشتیم؛ افسوس که اکنون همه افسرده و غمگین شده ایم

  4. 00:01 - 2019/07/12

   مشکل اینجاست که این آهنگ تا 99 درصد کپی یکی از اهنگ های البوم خوابهای طلایی جواد معروفی . که به عنواد پرلود شماره یک گفته میشه. ثانیا اون اهنگی که به عنوان تیتراژ اصلیش میشنویم تفاوتش با این مثل تفاوت اهنگ گادفادر و رومه و ژولیته … این اهنگی که با اجرای سلفژی هست بعیده خود ماساشی سادا باشه و چون همونه که با ساز بادیه و کپی از اهنگ جواد معروفیه مشکوکه . البته خود سریال قدیمیه ولی از اونجا که نمیشه دوتا تیتراژ بی کلام پایانی داشته باشه .منطق میگه یکیش دروغه و اجحاف هم در حق شنونده هم جواد معروفی هم بنده خدا ماساشی سادا و بویژه در حق رپرتوار موسیقی ایرانه … به هر حال بین اون اهنگ جواد معروفی و این اهنگ یکی کپی و یا دزدیه

  5. 14:06 - 2019/10/3

   لطفا آلبوم موسیقی متن سریال ژاپنی ریومادن اثر جون ایچی هیروکامی رو بگذارید