×

تک نوازی پیانوی فوق العاده آرامش بخش و روح نواز جورج دیویدسون در آلبوم My Heart Will Go On

My Heart Will Go On By George Davidson Released on November 1, 1998
 • 4.5/5
 • New Age, Solo Piano
 • 00:47:16 -
 • امریکایی
 • © سانگ سرا

  George Davidson – My Heart Will Go On (1998) MP3

  https://dl.songsara.net/92/Esfand/George%20Davidson%20-%20My%20Heart%20Will%20Go%20On%20%281998%29%20SONGSARA.NET/Folder.jpg

   

  آلبوم پیانوی بسیار زیبا و شنیدنی بشنوید از هنرمند خوش ذوق و بسیار با استعداد امریکایی که سانگ سرا ضمن معرفی این هنرمند به صورت اختصاصی آلبومی با نام My Heart Will Go On از او را که در سال 1998 منتشر کرده است تهیه و در این پست به انتشار خواهد گذاشت.آلبومی سرشار از آرامش و لحظاتی روح نواز و دلنشین برای روح و قلب شما که با تک نوازی پیانویی که جورج دیویدسون به خوبی توانست در آن استعداد و ذوق هنر موسیقی خود را به نمایش بگذارد.اگر به موسیقی دوم این آلبوم توجه ایی نیز کنید نام آن Mariage d’Amour می باشد که حتما برای شما سانگ سرایی های که آثار ماندگار ریچارکلایدرمن را از یاد نمی برید آشنا خواهد بود.بله آهنگ معروف و محبوب Mariage d’Amour ریچارد، توسط جورج دیویدسون نواخته شد و در این آلبوم قرار گرفته است که میتوان این موسیقی محبوب را اینبار توسط این هنرمند گوش دهید و لذت آرامش را با آن تجربه کرد.در ادامه میتوانید این آلبوم را با معرفی اختصاصی از سانگ سرا و با کیفیت اورجینال دریافت نمایید.

    سانگ سرا

  La Belle Isle’, a composition inspired by beautiful, sunny, Grand Cayman Island. ‘Joie de Vivre’ The joy of life written for his Father….. Mariage of Love so precise and meaningful. Yannie’s ‘In the Mirror’ a good choice!. Remember the music from ‘The Winds of War.’…… Which is your special favorite?. Enjoy this Musical Adventure. ( *George’s Own Compositions)

   سانگ سرا

   سانگ سرا
  باکس دانلود
  (13) دیدگاه کاربران
  1. ۰۱:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶

   جورج دیویدسون فوق العادست، مخصوصا آهنگ شماره 13 اون (قلب یخ زده) که یه شاهکاره
   ممنون رامتین و حمید عزیز

   0