×

فول آلبوم و آثار جورج دیویدسن (George Davidson) پیانیست امریکایی

Discography By George Davidson Released on 1995-2000
 • 4.5/5
 • New Age, Solo Piano
 • 6 Albums
 • -
 • American
 • © SONGSARA.NET
  بیوگرافی جورج دیویدسون : علاقه جورج دیویدسون به پیانو از اواخر دهه ٧٠ زمانی که در جزیره گروئنسی در فرانسه پسر بچه ای بیش نبود آغاز شد. این علاقه در سالهای آتی ادامه یافت تا جایی که دیویدسون در سن ١٧ سالگی به نوازندگی حرفه ای در گراند کیمن مشغول شد.طرفداران این هنرمند بزرگ همیشه از روش اکسپرشنیستی که دیویدسون در کارهایش به کار میبرد لذت برده اند. به درخواست همین طرفداران بود که دیویدسون در سال ٩٣ دست به تولید اولین آلبوم خود زد. این آلبوم شامل کارهای برجسته او مانند “قصیده ای برای آدلین”، “خاطراتی از CATS” و “تمام چیزی که ازت میخوام” بود.اولین آلبوم او با چنان استقبالی روبرو شد که پس از آن جورج هر سال یک آلبوم روانه بازار کرد. از میان افتخارات جورج دیویدسون نواختن موسیقی برای فرماندار جزایر کیمن و نواختن برای مشاهیر دیگر میباشد. وی همچنین در آمریکا، کانادا و اروپا تورهای مختلفی برگذار کرده است.
  .
  تهیه ، ترجمه و انتشار : سایت سانگ سرا
  .
  باکس دانلود
  (3) دیدگاه کاربران
  1. ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵

   طاعاتتون مقبول باشه انشاالله،ارادت دارم خد متتون،تا اسم جورج دیویدسون رو دیدم رفتم برای دانلود.این هنر مندو تو سایت شما شناختم واز پیانوی سیال وروونش لذت میبرم.بسیار متشکرم.

  2. شهرام :
   Avatar
   ۰۰:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۸

   من عاشق اهنگهای بی کلام هستم .ازتون صمیمانه تشکر میکنم بابت این اهنگها ولی اگه امکانش هست نحو دانلود کردن رو اسون کنید..خیلی ممنون

  3. ۰۶:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵

   عاشق ساز پینو هستم
   فوق العاده بود.ممنون