فول آلبوم ترن سیورسن (Tron Syversen) سبک مدیتیشن و نیو ایج

Discography

By Tron Syversen

Released 2005-2013
New Age, Relax, Neo-Classical
  • 11 Albums
© SONGSARA.NET

ترن سیورسن (Tron Syversen) یکی از پیشگامان در عرصه موسیقی مدیتیشن متداول در اروپای شمالی میباشد که از طریق وبسایتهای مختلف از جمله همین وبسایت علاقمندان موسیقی مدیتیشن یا آرامشبخش با کارهای او آشنا شده اند. وی که خود نوازنده پیانوی جاز است با ترکیب این سبک با موسیقی ملودیک فولکلور نروژی و بدیهه نوازیهای خودش موفق شده به سبکی برسد که به شکل منحصر به فردی تحریک کننده و در عین حال شفا دهنده است. ترکیب موسیقی خاصش با صدای فرشته گونه همسرش الین لوکن باعث شده که کارهایش در سرتاسر کشورهای اسکاندیناوی مورد استفاده درمان کنندگان روحی قرار بگیرد.

 

تمپوی کند و ملودی زیبای ترون کارهای او را برای استفاده در چشمه آب داغ و ماساژ درمانی ایده آل کرده است. درمانگر روحی معروف کریستینا هیلمشتاد گفته است که موسیقی ترون روح و تنش را جلا میدهد وقتی که او مشغول درمان است و به موسیقی او گوش میدهد. گوش دادن به سی دی های پیانوی ترون و همچنین کارهای سمفونیکش باعث تمرکز بیشتر و مدیتیشن عمیقتر و خواب راحتتر میشود.  طبق تحقیقات دانشمندان گوش دادن به موسیقی آرامشبخش باعث تسهیل سرعت بهبودی میشود. پس چه در حال خواندن کتاب باشید یا دراز کشیدن یا تمرین یوگا، با موسیقی ترون سیورسون وارد عالمی از زیبایی و تخیل میشوید.
منبع و ترجمه از : سایت سانگ سرا
سانگ سرا
(1) نظرات
  • بابا علی گفت:

    سلام با تشکر از همه دست اندرکاران سایت سانگ سرا بخاطر موسیقی فوق العاده زیبای ترون سیورسون – به همه عزیزان توصیه میکنم حتما کل البومها را دانلود و لذت ببرند.

  • دیدگاهتان را بنویسید