×

تمدد اعصاب و استراحت روح و جسم با مجموعه ی Simply Relaxation

Simply Relaxation By Various Artists Released on 2010
 • Chillout , Ambient
 • 4CD
 • © Union Square Music

  Various Artists – Simply Relaxation (2010) 4CD / FLAC | 320K ,128K

  http://dl2.songsara.net/Ramtin/Pictures/Simply%20Relaxation%20(1).jpg

  آرامش همیشه در مقابل با استرس و واکنش های ناگهانی رگ های عصبی ما قرار دارد. چیزی که بدن به عنوان دفاع از خود در برابر ضربه از طبیعت فیزیکی یا عاطفی استفاده می کند و تلاش می کند که وضعیت رگ های عصبی را در آن هنگام به حالت عادی باز گردانند یک امر طبیعی است.اما چه چیزی میتواند به شما سیستم دفاعی شما کمک کند تا وظیفه ی خود را به شکل بهتری انجام دهند؟ موسیقی درمانی را کمتر کسی است که به آن آگاه نباشد و از ویژگی های آن با خبر نباشد.موسیقی درمانی با موسیقی های برگرفته شد از حالتی که به انسان کمک می کند تا به آرامش نزدیک شوند و سلول های بند و جریان خون به بهترین حالت طبیعی خود به فعالیت بپردازند.آن زمان است که شما ذهن خود را آزاد و رها می دانید و دوست دارید روح خود را به بالاترین نقطه ی فضا رها کنید.مجموعه ایی بی نظیر در قالب 4 سی دی با نام Simply Relaxation شما را به این رویا تلاش می کند نزدیک تر کند.مجموعه ایی که با شکل گیری از صداهای طبیعت و فضاهای آرام و ملایم شما را به آرامش حقیقی نزدیک و نزدیک تر خواهد کرد.شما سانگ سرایی ها در این پست میتوانید این مجموعه متفاوت را بار دیگر برای اولین بار و به صورت اختصاصی با کیفیت خارق العاده Flac به همراه کیفیت های ریپ شده از آن با لینک مستقیم دریافت نمایید.

   

  Relaxation is the opposite of tension; something the body uses as its defence against trauma of a physical or emotional nature. These 4CDs of specially recorded relaxation music will aid the quest for tranquillity and calm amid the stains and stresses of modern day life. The Simply series of exclusive, 4CD box sets combine lifestyle themes, big names, contemporary packaging and value for money pricing to produce a winning series at retail. 80 titles are now available in this range.

  باکس دانلود
  (31) دیدگاه کاربران
  1. 12:53 - 2016/11/7

   سلام
   وقتی روی لینک مربوط به flac کلیک می‌کنیم. صفحه‌ای جدید باز میشه که توی اون 4 پارت مختلف وجود داره و حجمشون رو یک گیگ زده ولی وقتی روی مثلا پارت 1 کلیک می‌کنیم به جای 286.9 مگ، حجمی در حدود 66 مگ دانلود می‌شود.
   لطفا بررسی کنید
   با سپاس

   • 17:31 - 2016/11/7

    سلام نه این موردی که شما میگید دیده نشد مجددا با دانلود منیجر تست کنید باید همان حجم که رو بروی هر لینک دانلود هست دانلود کنید …