×

فول آلبوم پل کاردال (Paul Cardall) پیانست و آهنگساز سبک نیوایج ایج

پل كاردال (Paul Cardall)
Discography By Paul Cardall Released on 1997-2013
 • 4.5/5
 • New Age
 • 23 Albums
 • -
 • امریکایی
 • © SONGSARA.NET

  پل کاردال (Paul Cardall)

   

  بیوگرافی پاول کاردال :

  پاول کاردال پیانیست جاز معاصر در ٢۴ آوریل ١٩٧٣ به دنیا آمد. هر چند که مشکل قلبی ژنتیکی داشت و پیش بینی میشد زیاد زنده نماند، توانست پس از گذراندن چندین عمل جراحی در دوران کودکی، از بیماری خود رها شد تا به زندگی ادامه دهد. او که آرامشی خاص در موسیقی یافته بود از ٨سالگی شروع یادگیری پیانو کرد ولی ۶ ماه بعد آنرا رها کرد و تا یک دهه پیانو نزد.

   

  در دوران دبیرستان پس از حادثه دلخراش مرگ بهترین دوستش در تصادف به از شدت تاثر و به طور ناگهانی قطعه برای او نوشت و پس از آن بود که کار آهنگسازی را با چندین قطعه دیگر ادامه ادامه داد تا جاییکه در سال ١٩٩۵ یک آلبوم شخصی نیز تهیه کرد. همچنین در همین زمان بود که در یک فروشگاه زنجیره ای به نواختن پیانو در کریسمس و دیگر تعطیلات مشغول شد و در همین حین آلبوم شخصی خود را به مشتریان فروشگاه میفروخت. و یکی از این آلبومها به دست نویسنده معروف ریچارد پاول ایوانز، نویسنده کتاب پرفروش جعبه کادوی کریسمس، رسید و او از پاول خواست تا اثری برگرفته از کتابش تهیه کند.

   

  نتیجه این همکاری آلبومی شد با همان عنوان کتاب که در سال ١٩٩٧روانه بازار شد. پس از عقد قرارداد با شرکت “نارادا” کاردال دو سال بعد همین آلبوم را به همراه ساخته جدیدش “آینه” مجدداً روانه بازار کرد که این کار جدید هم مانند قبلی الهام گرفته از رمانهای ایوانز بود. در سال ٢٠٠٢ کاردال دو آلبوم به نامهای “تعهد روزانه” و “معجزه: سفری در اعماق امید و بهبودی”. شرکت استون انجل بسیاری از کارهای او را روانه بازار کرده است از جمله آلبوم ٢٠٠۴  او به نام “سرودهای کریسمس نسخه ١” و “نواهای ستایش” در سال ٢٠٠٧.
  ترجمه اختصاصی از سایت سانگ سرا
  .
  .
  .
  باکس دانلود
  (3) دیدگاه کاربران
  1. ۰۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳

   آثار این هنرمند فوق العادست…ممنون از شما بابت قرار دادن کارهاش در سایت

  2. ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳

   سلام
   این آلبوم مخصوص وی ای پی هاست؟