.

http://img.songsara.net/images/y0zijjg97j0gkj099xh.jpg

در تعریف تبلیغات چنین آمده است: تبلیغات فرآیند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد. تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و … اشاره نمود. چندی است که رسانه‌ای جدید، یعنی شبکه جهانی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چرا که پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌کنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند.

 

 

 


تبلیغات اینترنتی:
در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و به روز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود.

 

 

.http://img.songsara.net/images/k3dswqihic25an1g1060.jpg

تبلیغات در سانگ سرا :
سایت سانگ سرا به عنوان یکی از بهترین، معروف ترین و محبوب ترین سایت ایرانی در ضمینه ی فعالیت خود یعنی موسیقی بی کلام شناخته شده می باشد. صفحات سانگ سرا به طور متوسط روزانه بیش از 45.000 مورد بازدید، بازدید کنندگان خود قرار می گیرد. سانگ سرا بنا به آمار سایت Alexa در طی مدت فعالیت خود به رتبه ی جالب توجه ای دست یافته است. این آمار کاملا واقعی می باشد و از هرگونه روش غیر اخلاقی برای فریب سایت الکسا و افزایش غیر واقعی بازدیدکننده و نمایش تعداد بازدید به صورت دستکاری شده پرهیز شده است.تعداد جایگاه های تبلیغاتی در سانگ سرا برخلاف دیگر سایت ها محدود بوده و همین امر علاوه بهتر دیده شدن تبلیغات، احتمال کلیک بر روی بنر ها را نیز افزایش می دهد.

.

.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم :

– شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
– سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
– هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
– سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فــیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.
– بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
– هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

 

تعرفه های پذیرش تبلیغات در سایت سانگ سرا :

   نام
                                  تــــوضـیحــــات        قیمت
  A1  تبلیغات متنی (در ستون های سمت راست)
25.000 تومان
  A2   ( POP-UP ) پاپ آپ
تماس بگیرید
  A3  بنر با قابلیت نمایش 100% در گوشه ی راست
تماس بگیرید
  A4   بنر در سایز 236×150 در ستون سمت راست
180.000 تومان
  A5   بنر 60*468 ما بین پست ها -( نمایش به صورت چندین بار در صفحه)
450.000 تومان
  A6   بنر 60*468 ادامه ی مطالب -( بالای قسمت نظرات) 280.000 تومان
  A7   بنر 60*468 زیر معرفی برترین آلبوم ها ( نمایش در تمامی بخش ها ) 55.000 تومان
  A8   بنر 100*960 بالا یا پایین تب تالار گفتمان – نمایش به صورت 100%
  A9   بنر 240*120 در ستون سمت راست بالای سایت
  A10
  پست ثابت برای معرفی محصول یا سایت (بالای اولین پست سایت در سایز بزرگ) تماس بگیرید

.

برای سفارش تبلیغات و یا در صورت نبود پلان مورد نظر میتوانید از طریق ارتباط با ما تماس بگیرید.

ایمیل : r.haghighi68@gmail.com


2008-2017 | کپی مطالب بدون ذکر منبع به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت سانگ سرا هیچگونه رضایتی ندارد.