× اطلاعیه ی ویژه کاربران عضو VIP : در سیستم عضویت سایت تغییرات کلی داده شده ، لذا ضمن حفظ اطلاعات کاربران V.I.P که حساب فعال داشته اند، به اطلاع میرسانیم جهت استفاده ی مجدد از حساب کاربری خود ابتدا از بخش بازیابی حساب کاربری اقدام به تغییر رمز حساب خود نمایید و سپس وارد پنل کاربری خود شوید.(در صورت بروز هرگونه مشکل به آدرس songsara.sup@gmail.com یک ایمیل ارسال نمایید)
×

Lu Yifei – Falling In Love with Erhu (2015)

Lu Yifei - Falling In Love with Erhu (2015)

 

اثر پیش رو یکی از آلبوم های شنیدنی با ساز ارهو ، ساز باستانی و سنتی کشور چین می باشد.آلبوم با اجرای زیبای خانم Lu Yifei که با محوریت ارهو اما با همراهی ارکسترال ویلون و دیگر ساز ها همراه هست.آلبوم Falling In Love with Erhu را میتوان مجموعه ی شنیدنی از برخی آثار مشهور همچون موسیقی متن فیلم Cinema Paradiso از ساخته های Ennio Morricone نامید که اینبار با محوریت ساز ارهو اجرا شده اند.قطعات عاشقانه و دلنشین که علاقمندان به موسیقی آسیای شرقی و ساز ارهو میتوانند با گوش سپردن به آن لذت برده و تجربه ی متفاوتی از شنیدن به موسیقی محبوب خود بدست آورند.این آلبوم با معرفی اختصاصی و برای اولین بار است که از سانگ سرا منتشر میشود.

 

 • لللللللللللللللللللللللللل
باکس دانلود
خرید پستی موسیقی بی کلام
دیدگاه کاربران
 1. ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۲

  ???
  2
 2. ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

  آلبومی زیبا . ملایم و پر از حس زیبای آرامش . احساس می کنی که در یک علفزار زیبا قدم میزنی و نسیمی ملایم و آرام همراه تو به نوازشت می پردازد و تو را غرق در حس خاطرات نوستالژیک می کند .
  و تو سوار بر امواج خاطره در گوششه گوشه زندگی چرخ میزنی و با همراه این آلبوم از خاطرات زندگی ات لذت میبری
  4