سانگ سرا | آهنگ بی کلام آرامبخش

Two Steps from Hell – Discography (2010-2017) MP3

در این پست مجموعه ی آثار شرکت موسیقی Two Steps from Hell که آثار منتشر شده ی آن سبک حماسی و موسیقی های تریلر برای موسیقی فیلم و ویدئو ها می باشد.گرچه آلبوم های مختلفی از این شرکت منتشر شده است اما سانگ سرا مجموعه ی کامل آثار این شرکت که به صورت عمومی و رسمی از سال 2010 تا اکنون منتشر شده را با کیفیت اورجینال تهیه و آماده کرده است که در ادامه میتوانید آن را دریافت نمایید.

 

 شرکت تولید موسیقی Two Steps from Hell :

Two Steps from Hell یا دو مرحله تا دوزخ عنوان یک شرکت تولید موسیقی در لس آنجلس ، کالیفرنیای آمریکاست که توسط نیک فونکس و توماس جی برگرسن در سال 2006 تأسیس شده است. تمرکز این شرکت عمداتاً روی فیلمها و موسیقی سبک تریلر بوده و عرضه ی قطعاتی برای فیلمهایی همچون دزدان دریایی کارائیب ، هری پاتر و مردان ایکس را در کارنامه دارد. شروع فعالیت این شرکت در سال 2006 زمانی آغاز شد که برگرسن و فونکس هر دو بصورت مشترک دست به ساخت موسیقی برای تریلر یا آنونس های فیلمها شدند.برگرسن از Trondheim در نروژ به ایالات متحده نقل مکان نمود و به همراه فونیکس که آهنگسازی را از 1997 شروع کرده بود ؛ به همکاری پرداخت. شرکت موسیقی این دو در اوایل سال 2006 پس از ساخت بیش از 1000 تریلر موسیقی فیلم تشکیل شد. هر چند که تمرکز این شرکت روی ساخت موسیقی آنونس بوده اما بعدها ساخت موسیقی برای برنامه های تلویزیونی و بازیهای ویدئویی منتخب نیز به فعالیت های شرکت اضاقه شد. با وجود موفقیت بالای این شرکت در آهنگسازی ، آثار آنها بصورت رسمی در دسترس عموم قرار نمی گرفت تا این که در ماه می سال 2010 آلبوم تجاری Invincible ( شکست ناپذیر ) منتشر شد . علاوه بر نزدیک شدن به وضعیت رکود طلا و بحران اقتصادی ، آلبوم شکست ناپذیر توانست در صدر 100 آلبوم برتر موسیقی متن فیلم در سایت آیتیونز قرار بگیرد. در جولای سال 2014 هشت آلبوم نیز توسط این شرکت در دسترس عموم قرار گرفت و در مجموع 40 آلبوم موسیقی با حدود 1000 قطعه ی موسیقی تریلر حاصل فعالیت این شرکت فعال موسیقی شد.

 منبع و ترجمه : سایت سانگ سرا
  • امتیاز
  • 1,483 بازدید
  • يك نظر
  • RaMt!N
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۶
دیدگاه کاربران
  1. با تشکر از اینکه جدید ترین آثار رو قرار دادین لطفا آثار گروه جدید حماسی globus رو هم روی سایتتون بزارید .ممنون از سایت فعالتون.کپی مطالب بدون ذکر منبع به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت سانگ سرا هیچگونه رضایتی ندارد