×

Clouds By Various Artists Released on
 • 5/5
 • Instrumental
 • 00:107:50 -
 • iRan
 • © Hermes Records

  Various Artists – Clouds (2008) CD1-02 MP3 320K

  ابرها،پاره هایی است تراویده از ذهن و سرپنجه موسیقی دانانی از سه نسل.ابرها افقی را ترسیم میکند تا در آسمانی بهاری ، هدیه ای باشد برای شنونده.آلبوم ابرها را می توان آلبومی بدون سبک نامید؛ به این معنا که آنقدر هر قطعه با قطعه دیگر تفاوت دارد که نمی توان برچسب یک سبک واحد را بر پیشانی آلبوم نهاد. خالقان هر یک در سبک خود از بهترین‌ها هستند و قطعاتی از آنها که شنیده نشده، در ابرها گرد هم آورده شده است.خالقان قطعات آن شامل حسین علیزاده، ضیا طبسیان و کیا طبسیان، پژمان حدادی، کامران رستگار، علیرضا مرتضوی، بردیا کیارس، پیمان یزدانیان، آنکیدو دارش، ژیوان گاسپاریان، مهرداد پاکباز، هوشیار خیام، کیاوش صاحب نسق، کریستف رضاعی، آزاد حکیم رابط، عمر فاروغ تکبیلک، «روین صداقت کیش و چند گروه چند ملیتی می‌باشند.

  باکس دانلود
       
  (2) دیدگاه کاربران
  1. آرشام :
   ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۲

   آلبوم بسیار زیبایی است ملایم … با غمی نهفته و عمیق در دل خود . این آهنگ تناسب دارد با غروبی سرخگون و اشعه های طلایی خورشید که در مغرب محو می شود … بسیار زیبا و تاثیر گذار و خوب . اگر از این دست آلبوم ها هست برای دگر باره انتشار دهید

   0
  2. ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱

   سلام و درود بر شما. تشکر از این آلبوم روح نواز. لطفاً تیتر اصلی را اصلاح بفرمایید: از “سه نسل متخلف موسیقی” به “سه نسل مختلف موسیقی”

   0