× اطلاعیه ی ویژه کاربران عضو VIP : در سیستم عضویت سایت تغییرات کلی داده شده ، لذا ضمن حفظ اطلاعات کاربران V.I.P که حساب فعال داشته اند، به اطلاع میرسانیم جهت استفاده ی مجدد از حساب کاربری خود ابتدا از بخش بازیابی حساب کاربری اقدام به تغییر رمز حساب خود نمایید و سپس وارد پنل کاربری خود شوید.(در صورت بروز هرگونه مشکل به آدرس songsara.sup@gmail.com یک ایمیل ارسال نمایید)
×

Lucas Cervetti – Frecuencias Álmicas en 432hz (2017) MP3

در ماه فوریه سال ١٩٨٧ نزدیک سن فرناندو، بوینس آیرس در یک شب طوفانی به دنیا آمدم. در اوایل  کودکی موسیقی را با سازهای مختلف و معلمان مختلف فرا گرفتم.
در تولد بیست سالگیم یک حمله قلبی مسیر زندگی کوتاهم را عوض کرد.روحم برای لحظه ای از بدن جدا شد و در آن لحظه بود که عشق واقعی را یافتم. زندگی ام را صرف سهیم کردن دیگران در این تجربه از طریق موسیقی، کارگاه، تجربیات و نوشتن کردم.در سال ٢٠١٢ به همراه شریک زندگی ام گیلدا در سرتاسر کشور به برگزاری کنسرت اقدام کردیم و این پروژه را چنین نامیدیم: عنصر زندگی را گسترش بدهیم.در ادامه میتوانید جدیدترین آلبوم بی کلام هنرمند آرژانتینی که آلبومی زیبا و آرامبخش در سبک تک نوازی پیانو و new age می باشد از سایت سانگ سرا تنها پس از گذشت ساعاتی از انتشار رسمی آلبوم با کیفیت اورجینال دریافت نمایید.

باکس دانلود
          ✓ موسیقی های برگزیده از آلبوم : منتخب اول | منتخب دوم | منتخب سوم
خرید پستی موسیقی بی کلام
دیدگاه کاربران