سانگ سرا | آهنگ بی کلام آرامبخش

Hooman Rad – Quiet Dream of a Sweetbrier (2017) MP3 320K | Exlusive Release

هومن راد متولد سال 1360 از هشت سالگی موسیقی را شروع کرد و در پانزده سالگی اولین آهنگ سازی رسمی خود را انجام داد وی زیر نظر اساتید دانشگاه چایکوفسکی در روسیه ادامه تحصیل داد و تاکنون موفقیت های بسیاری در زمینه موسیقی بی کلام کسب کرده است.او در خصوص فعالیت و همچنن در خصوص فضای آلبوم جدید خود می گوید: از سال ۱۳۷۶ آهنگسازی حرفه ای را آغاز کردم و اولین کاری که از من در تلویزیون ایران پخش شد در همین سال بود ، آن زمان من ۱۶ سال سن داشتم.کار ساخت اولین آلبوم «تنها در باران» نیز از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۸ انجام شد که به دلیل کمبود استودیو وبالا بودن هزینه‌ها در آن زمان، انتشارش به تعویق افتاد و سر انجام در سال ۱۳۸۱ منتشر شد.آلبوم آلبوم خواب آرام نسترن از نظر آهنگ سازی و تکنیکی خیلی خیلی متفاوت با کار اول من است و در کلاس جهانی ساخته شده و قابلیت این را دارد که در فستیوال های جهانی پیانو کاملا رقابت داشته باشد.بله آهنگساز و پیانیست آلبوم معروف و محبوب تنها در باران در آلبوم جدید بی کلام خود سعی در ارائه ی یک اثر کاملا متفاوت و در سطح جهانی را داشته که با تک نوازی های زیبا و آرامش بخش پیانو آلبوم خواب آرام نسترن را به صورت رسمی و جهانی منتشر کرده است.این آلبوم به صورت اختصاصی و برای اولین بار در میان تمامی وب سایت های ایرانی معرفی و منتشر میشود که میتوانید در ادامه آن را با کیفیت اورجینال دریافت نمایید.

 • امتیاز
 • 7,059 بازدید
 • 6 نظر
 • RaMt!N
 • ۸ فروردین ۱۳۹۶

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

خرید پستی موسیقی بی کلام
دیدگاه کاربران
 1. اعظم :
  ۱۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۸

  آلبومش بد نبود،قطعه ی ششم عالی بود…

 2. sara :
  ۲۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰

  عالی بود به خصوص قطعه اخر rest in peace ****

 3. نغمه :
  ۱۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۳

  باهاش خوابم برد

 4. مریم :
  ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۷

  باسلام . قطعه ۶ flight عالی بود خیلی زیباس . موفقیت روزافزون برای پیانیست کشورم. قطعه هاش در حد جهانیه. عالی بود ✌✌????????????

 5. زهرا :
  ۰۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

  عالی. کاش رسانه بیشتر به همچنین عزیزانی توجه نشون بده، آلبومش سراسر آرامشه

 6. انیتا :
  ۲۳:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۶

  خیلی خوب بود خسته نباشید عزیزانکپی مطالب بدون ذکر منبع به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت سانگ سرا هیچگونه رضایتی ندارد