Kerani – Equilibrium 2015 | Feel Good Sense

kerani-equilibrium-2015

آلبوم موسیقی Equilibrium تعــادل عنوان سومین اثر رسمی آهنگساز محبوب بلژیکی خانم Kerani است که اوایل سال میلادی قبل منتشر شده است. تعادل مجموعه ی نه قطعه ی ارکسترال با فضای بسیار آرامش بخش در سبک عصر جدید آهنگسازی و ضبط شده است. قطعاتی که روح را جلا می دهند و شنونده را برای ساعتی از تمامی دغدغه ها و گرفتاری های روزمره می رهاند. این اثر با همکاری چند تن از نوازندگان حرفه ای جهان اجرا شده است که در ادامه ضمن دریافت این آلبوم با کیفیت اوریجینال 320 و متوسط ، می توانید با نام آنها در تیزر تصویری آلبوم که با کیفیت HD در قسمت دانلود وجود دارد ؛ آشنا شوید.

 • امتیاز
 • 3,906 بازدید
 • 3
باکس دانلود
   

✓ موسیقی های برگزیده آلبوم : تمامی قطعات آلبوم برگزیده هستند.

خرید پستی موسیقی بی کلام
دیدگاه کاربران
 1. ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵

  این آلبوم فوق العادست
  0
 2. ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۷

  باسلام و با تشح دریافت کردم و تشکر از سایت وزین تان، پس از دانلود همین آلبوم،پیغامی در مورد دو تراک از آن به این شرح دریافت کردم و نتوانستم آنها را بشنوم.لطفا رسیدگی فرمایید.
  پیغام:! C:\Users\apply co\Downloads\Compressed\Kerani – Equilibrium (2015) 128K SONGSARA.NET.zip: Checksum error in F:\Kerani – Equilibrium (2015) 128K
  SONGSARA.NET\01 Equilibrium.mp3. The file is corrupt

  ! C:\Users\apply co\Downloads\Compressed\Kerani – Equilibrium (2015) 128K SONGSARA.NET.zip: Checksum error in F:\Kerani – Equilibrium (2015) 128K SONGSARA.NET\07 Lady’s Grace.mp3. The file is corrupt
  02008-2017 | کپی مطالب بدون ذکر منبع به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت سانگ سرا هیچگونه رضایتی ندارد.