× اطلاعیه ی ویژه کاربران عضو VIP : در سیستم عضویت سایت تغییرات کلی داده شده ، لذا ضمن حفظ اطلاعات کاربران V.I.P که حساب فعال داشته اند، به اطلاع میرسانیم جهت استفاده ی مجدد از حساب کاربری خود ابتدا از بخش بازیابی حساب کاربری اقدام به تغییر رمز حساب خود نمایید و سپس وارد پنل کاربری خود شوید.(در صورت بروز هرگونه مشکل به آدرس songsara.sup@gmail.com یک ایمیل ارسال نمایید)
×

Nadama – Comfort & Joy (2016) MP3

nadama-comfort-joy-2016

لحظه های شاد که همراه آن آرامش داشته باشید قطعا لحظات نابی خواهد بود که همه ی ما دوست داریم آن را تجربه و همواره لمس کنیم.موسیقی نادما در آلبوم آرامش و تفریح به همین معنا یک اثر ناب و شنیدنی است می باشد که با استفاده از ترکیب ساز های متخلف ملودی های فوق العاده زیبا و متفاوتی را آهنگسازی و خلق کرده است که گوش سپردن به آن میتوانید لحظات آرامش بخش و شادی را سپری کنید.ناداما آهنگسار و پیانیست که بیش از ۱۰ سال برای نوشتن، تولید و اجرای موسیقی برای آرامش،شفا و درمان روح و قلب انسان در تلاش و فعالیت می باشد.او در تولیدات خود، ترکیبی از عشق مادام العمر خود را از موسیقی با تجربه گسترده خود را در تکنیک های ماساژ، یوگا،مدیتیشن و تمدد اعصاب برای ایجاد زیبا، قلبی و موسیقی که که آرامش و شفا بخش می باشد.آلبوم های پیانوی منتشر شده از او بسیار محبوب به عنوان از آلبوم هایی که با گوش دادن آسان است و در میان درمانگران ماساژ و در سراسر جهان برای اثر آرامش بخش و تسکین دهنده خود را ستود.

باکس دانلود
          ✓ موسیقی های برگزیده از آلبوم : منتخب اول | منتخب دوم | منتخب سوم
خرید پستی موسیقی بی کلام
دیدگاه کاربران
 1. ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۶

  بعضی از آهنگها هر چقدر تکرار بشن همون لطف سابق رو دارن مثل همین آلبوم ,با سپاس از زحماتتان…
  0
 2. حمیدرضا حسین زاده :
  Avatar
  ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۶

  سلام
  این آلبوم عالی بود . آلبوم جدید The piano guys چه زمانی منتشر می شود آیا اطلاعی دارید ؟
  با تشکر….
  0
 3. زهرا ساری :
  Avatar
  ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۶

  درود
  من معاون پرورشی مدرسه هستم و از اینکه سایت شما را یافتم بسیار خرسندم.
  آهنگ های بی کلام برای تغییر روحیه دانش آموزان در ساعات تفریح و شادی و همچنین برای تربیت و شناساندن موسیقی سالم برای آنها عالی هستند
  0
 4. AmirHossein :
  Avatar
  ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۸

  یعنی دقیقا داری با روح و روان ما بازی میکنی .
  0
 5. آرشام :
  Avatar
  ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰

  درود ! آلبومی بسیار زیبا ملایم و مسحور کننده . که شنیدنش در صبحگاهان واقعا شنیدنی است . اینگونه آلبوم ها به یقین تاثیر مثبتی بر روح و روان و ذهن آدمی دارد . تبریک به خاطر انتخاب چنین آلبوم زیبا و گوشنوازی .
  شنیدن اینگونه آلبوم های موسیقی انسان را در روحانیتی ژرف و عمیق فرو می برد
  0