× اطلاعیه ی ویژه کاربران عضو VIP : در سیستم عضویت سایت تغییرات کلی داده شده ، لذا ضمن حفظ اطلاعات کاربران V.I.P که حساب فعال داشته اند، به اطلاع میرسانیم جهت استفاده ی مجدد از حساب کاربری خود ابتدا از بخش بازیابی حساب کاربری اقدام به تغییر رمز حساب خود نمایید و سپس وارد پنل کاربری خود شوید.(در صورت بروز هرگونه مشکل به آدرس songsara.sup@gmail.com یک ایمیل ارسال نمایید)
×

The Piano Guys – Jurassic World Theme : 65 Million Years In The Making ! 2015 | Full HD Release

https://dl.songsara.net/hamid/94/Demo-Cover/The%20Piano%20Guys%20-%20Jurassic%20World%20Theme%20%2065%20Million%20Years%20In%20The%20Makin%202015.jpg

دنیای ژوراسیک عنوان یکی از جدیدترین آثار سینمای هالیوود است که به تازگی اکران شده و تا حدودی ادامه ی حوادث سری فیلمهای پارک ژوراسیک است. سیستم ژوراسیک به طول حدود 60 میلیون سال پیش نام خود را از کوههای ژورا در فرانسه گرفته است و دومین سیستم از دوران مزوزوئیک ( دومین ائون فانروزوئیک ) را شامل می شود. ژوراسیک شاهد اوج شکوفایی و گستردگی خزندگانی چون دایناسورها بوده است. گروه محبوب The Piano Guys پیانو گایز با الهام گرفتن از موسیقی فیلم دنیای ژوراسیک به اجرای تم اصلی این فیلم در جنگلی ماقبل تاریخ با عنوان Jurassic World Theme – 65 Million Years In The Making پرداخته اند. که در ادامه دعوت می کنیم این اثر تماشایی را بصورت ریپ اختصاصی با کیفیت های سیار بالای Full HD و HD بصورت مستقیم و رایگان از سانگ سرا دریافت و از تماشای آن لذت ببرید.

سانگسرا – SONGSARA.NET

باکس دانلود
خرید پستی موسیقی بی کلام
دیدگاه کاربران
  1. ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶

    سلام چسبید ممنون زیبا بود
    0
  2. ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲

    سپاسگزارم
    0