× اطلاعیه ی ویژه کاربران عضو VIP : در سیستم عضویت سایت تغییرات کلی داده شده ، لذا ضمن حفظ اطلاعات کاربران V.I.P که حساب فعال داشته اند، به اطلاع میرسانیم جهت استفاده ی مجدد از حساب کاربری خود ابتدا از بخش بازیابی حساب کاربری اقدام به تغییر رمز حساب خود نمایید و سپس وارد پنل کاربری خود شوید.(در صورت بروز هرگونه مشکل به آدرس songsara.sup@gmail.com یک ایمیل ارسال نمایید)
×

Lawson Rollins – Traveler 2015 | Exclusive Release

https://dl.songsara.net/hamid/94/Khordad/Lawson%20Rollins%20-%20Traveler%20(2015)%20128K%20SONGSARA.NET/Lawson%20Rollins%20-%20Traveler%202015.jpg

با یک آلبوم موسیقی بی کلام در سبک جاز در خدمت شما هستیم. Lawson Rollins لاوسون رولینز گیتاریست معروف امریکایی است که جزو برترین نوازندگان گیتار سبک jazz / world / fusion به شمار می رود. این هنرمند گیتار کلاسیک را در سن 15 سالگی انتخاب نمود و سپس به سرعت استایل خود را با تلفیقی از سبک های سالسا ، جاز ، لاتین ، بلوز ، سامبا ، بوسا نوا ، فلامیکو و کلاسیکال به پیش برد. از سال 2008 اولین آلبوم رسمی خود را منتشر نمود. Traveler مسافر عنوان جدیدترین اثر وی می باشد که حدود دو ماه پیش بصورت رسمی منتشر شده است. مسافر مجموعه ای ریتم ها و بداهه های متنوعی است که سنت های قدیم را با آداب و رسوم جدید پیوند می دهد. این آلبوم در روزهای ابتدایی انتشار خود در فهرست 20 آلبوم برتر سایت آیتیونز قرار گرفت. دعوت می کنیم تا این آلبوم شاد و زیبا را پیش از هر سایت دیگری برای نخستین بار با کیفیت اصلی از سانگ سرا دریافت نموده و از شنیدن آن لذت ببرید.

سانگ سرا / SONGSARA.NET

 • Track List

  01 Traveler
  02 Barcelona Expres
  03 Cafe Paris
  04 Berlin Bossa
  05 Meeting in Madrid
  06 Marching West
  07 Journey Home
  08 Beyond the Bayou
  09 Across the Moors
  10 Metropolis
  11 Ancient City
  12 City Electric

باکس دانلود
خرید پستی موسیقی بی کلام
دیدگاه کاربران
 1. ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۹

  سلام
  لینک دانلود شو هنوز حاضر نیست؟
  خیلی عالیه
  ما لینک میخوایم یالا !
  0
 2. ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲

  با سلام لطفا سبک NEW AGE بیشتر کار کنید. ممنون
  0
 3. ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲

  محشره !
  0
 4. ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹

  سلام خیلی خوب بود دمتون گرم
  0