دانلود فول آلبوم استوارت دادلي پیانیست و آهنگساز استرالیایی Stewart Dudley Discography « سانگ سرا | دانلود آهنگ بی کلام آرامبخش

به سایت سانگ سرا " گنجینه ایی از آرامش بخش ترین موسیقی های بی کلام جهان " خوش آمدید!
امروز سه شنبه, ۶ تیر ۱۳۹۶
Original Soundtrack
Fikret Hasani, Gursel Tosun – Welcome To Istanbul (2014)
2Cellos Discography FLAC , MP3

دانلود فول آلبوم استوارت دادلی پیانیست و آهنگساز استرالیایی Stewart Dudley Discography

http://img.songsara.net/images/nc7sy2prlxaxzdznvf56.jpg

 .
استوارت دادلی متولد شهر لندن است و در سن ۶ سالگی وقتی والدینش دیدند که میتواند آهنگ بنویسد او را روانه کلاس پیانو کلاسیک کردند. استوارت به یاد میاورد که آنروزها بیشترین انگیزه اش برای رفتن به کلاس رنگ آمیزی یک صفحه موسیقی و سپس نواختن نتهای آن بهمراه خوردن شکلات شیری بوده است. اولین باری که استوارت در مسابقه پیانو شرکت کرد تنها ٩ سال داشت و به یاد میآورد که در حین نواختن دچار استرس شدیدی شد بطوری که نتها را تا چند دقیقه فراموش کرده بود. ولی پس از چند دقیقه تمرکزش را بدست آورد و مسابقه را برد.
 .
در دهه ۶٠ استوارت جوان با گروههای راک مختلفی برنامه اجرا کرد. هرچند با ساز ارگ بهمراه آن گروهها کار میکرد ولی همیشه توجهش به پیانو بود. استوارت دانش گسترده ای از انواع موسیقی دارد و موسیقی کلاسیک را به عنوان موسیقی تخصصی خود برگزیده است که این امر در ملودیهای رومانتیک کارهایش کاملاً بارز است. در سال ١٩٨١ وی به استرالیا مهاجرت کرد تا بتواند روی سبک خاص خود تمرکز کند و کمی آنرا بیاراید.
 .
استوارت در هایلند نیو ساوت ولز یک استودیو ضبط موسیقی دارد. در سال ١٩٨٨ وی قطعه “دویست ساله” را برای جشن دویست سالگی کشور استرالیا تهیه کرد. وی در بازار موسیقی کشورهایی چون کانادا، آمریکا، انگلستان، استرالیا و کشورهای آسیایی بسیار محبوب است و چندین آلبومش در آمریکا به عنوان پرفروشترین دست یافته اند.
 .
تهیه، ترجمه و انتشار : سایت سانگ سرا
.

 

 • این نوشته توسط RaMt!N در تاریخ آبان ۱۶ام, ۱۳۹۳ در دسته بندی های Stewart Dudley, پیانو, فول آلبوم ها - Discography منتشر شده است
 • نظر ثبت کنید

  به نکات زیر قبل از ارسال نظر توجه نمایید :


  - متن پیغام خود را فقط و حتماً به صورت فارسی تایپ و ارسال کنید.

  - سعی کنید همواره از یک نام مناسب برای ثبت نظرات خود استفاده کنید.

  - مشکلات مربوط به بخش V.I.P را فقط در این بخش ارسال و پی گیری نمایید.

  * ارسال نظرات نامرتبط با پست و سیاست های سایت تایید نشده و پاسخی نیز به آن داده نخواهد شد!