سانگ سرا | آهنگ بی کلام آرامبخش

(Wayne Gratz – Discgraphy (1989-2011

http://dl2.songsara.net/Discography%20Pictures/Wayne%20Gratz.jpg

در این پست مجموعه از آثار یکی دیگر از پیانیست های مشهور امرکایی را برای شما سانگ سرا یی های علاقمند به ساز پیانو تهیه و آماده کرده ایم که در ادامه ضمن مطالعه ی بیوگرافی کاملی که از این هنرمند به صورت اختصاصی از سانگ سرا تهیه و ترجمه شده است شما را به دریافت فول آلبوم این هنرمند که مجموعه ایی از آثار بسیار زیبا و آرامش بخش با ساز پیانو می باشد دعوت میکنیم.

 

بیوگرافی وین گراتز :
.
در طی دهه نود، وین گراتز پیانیست چندین آلبوم پیانو برگرفته از موسیقی عصر نو ارائه داد که هر یک فضا وعناصر همراه مخصوص به خود را داشتند. حضور گراتز در گروه نارادا به افزایش اعتبار و شهرتش کمک کرد هر چند همراه با شهرت انتقاد تند منتقدین موسیقی نیز همراه بود که مدعی بودند موسیقی گراتز بیشتر کلیشه و بازاری است تا الهام گرفته از ذات موسیقی. بدون توجه به انتقادات، گراتز کار پر مشغله خود را ادامه داد و حتی تولیدش را بیشتر کرد که سال ١٩٩٧ گواه این موضوع است از آنجا که وی چهار آلبوم ال پی در آن سال روانه بازار کرد. ویژگی کار گراتز متمرکز بودن آن است روی یک موضوع یا تم، به عنوان مثال قصیده ای از یک داستان محلی و یا برداشتی شخصی و آزاد از یک نوع موسیقی محبوب. وی در حالیکه متمرکز بر زدن پیانو و ارگ بوده، همکاری با نوازندگان آلات موسیقی را نیز از قلم نینداخته و در بیشتر آلبومهایش عناصر موسیقی الکترونیکی شنیده میشوند.
.
منبع و ترجمه از : سایت سانگ سرا
 
http://dl.songsara.net/Style/SS%20SHOP.png
  • امتیاز
  • 4,502 بازدید
  • 2 نظر
  • RaMt!N
  • ۳ اسفند ۱۳۹۲
دیدگاه کاربران
  1. سلام سانگ سرا ممنون از زحماتتون.

  2. جناب لینک خرابه؟کپی مطالب بدون ذکر منبع به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت سانگ سرا هیچگونه رضایتی ندارد