سانگ سرا | آهنگ بی کلام آرامبخش

(Tron Syversen – Discography (2005-2013

http://dl2.songsara.net/Discography%20Pictures/Tron%20Syversen.jpg

فول آلبوم و آثار هنرمند مشهور و محبوب امریکایی ترون سیورسون را برای شما تهیه و آماده کرده ایم.مجموعه آثار این هنرمند موفق بسیار زیبا و شنیدنی و مخصوص و وِیژه یوگا و کسانی که به موسیقی برای مدیتیشن و بدست آوردن آرامش از موسیقی استفاده میکنند می باشد.مجموعه آثار این هنرمند لحظات آرامش بخش و دلنشینی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
سانگ سرا – SONGSARA.NET
سانگ سرا – SONGSARA.NET
بیوگرافی ترون سیورسون :
سانگ سرا – SONGSARA.NET
ترون سیورسون یکی از پیشگامان در عرصه موسیقی مدیتیشن متداول در اروپای شمالی میباشد که از طریق وبسایتهای مختلف از جمله همین وبسایت علاقمندان موسیقی مدیتیشن یا آرامشبخش با کارهای او آشنا شده اند. وی که خود نوازنده پیانوی جاز است با ترکیب این سبک با موسیقی ملودیک فولکلور نروژی و بدیهه نوازیهای خودش موفق شده به سبکی برسد که به شکل منحصر به فردی تحریک کننده و در عین حال شفا دهنده است. ترکیب موسیقی خاصش با صدای فرشته گونه همسرش الین لوکن باعث شده که کارهایش در سرتاسر کشورهای اسکاندیناوی مورد استفاده درمان کنندگان روحی قرار بگیرد.
تمپوی کند و ملودی زیبای ترون کارهای او را برای استفاده در چشمه آب داغ و ماساژ درمانی ایده آل کرده است. درمانگر روحی معروف کریستینا هیلمشتاد گفته است که موسیقی ترون روح و تنش را جلا میدهد وقتی که او مشغول درمان است و به موسیقی او گوش میدهد. گوش دادن به سی دی های پیانوی ترون و همچنین کارهای سمفونیکش باعث تمرکز بیشتر و مدیتیشن عمیقتر و خواب راحتتر میشود.  طبق تحقیقات دانشمندان گوش دادن به موسیقی آرامشبخش باعث تسهیل سرعت بهبودی میشود. پس چه در حال خواندن کتاب باشید یا دراز کشیدن یا تمرین یوگا، با موسیقی ترون سیورسون وارد عالمی از زیبایی و تخیل میشوید.
سانگ سرا – SONGSARA.NET
منبع و ترجمه از : سایت سانگ سرا
http://dl.songsara.net/Style/SS%20SHOP.png
سانگ سرا
  • امتیاز
  • 4,953 بازدید
  • يك نظر
  • RaMt!N
  • ۳ اسفند ۱۳۹۲
خرید پستی موسیقی بی کلام
دیدگاه کاربران
  1. بابا علی :
    ۱۵:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۴

    سلام با تشکر از همه دست اندرکاران سایت سانگ سرا بخاطر موسیقی فوق العاده زیبای ترون سیورسون – به همه عزیزان توصیه میکنم حتما کل البومها را دانلود و لذت ببرند.کپی مطالب بدون ذکر منبع به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت سانگ سرا هیچگونه رضایتی ندارد