دانلود فول آلبوم ترون سيورسون آهنگساز محبوب امریکایی Tron Syversen – Discography « سانگ سرا | دانلود آهنگ بی کلام آرامبخش

به سایت سانگ سرا " گنجینه ایی از آرامش بخش ترین موسیقی های بی کلام جهان " خوش آمدید!
امروز سه شنبه, ۶ تیر ۱۳۹۶
Original Soundtrack
Fikret Hasani, Gursel Tosun – Welcome To Istanbul (2014)
2Cellos Discography FLAC , MP3

دانلود فول آلبوم ترون سیورسون آهنگساز محبوب امریکایی Tron Syversen – Discography

(Tron Syversen – Discography (2005-2013

http://dl2.songsara.net/Discography%20Pictures/Tron%20Syversen.jpg

فول آلبوم و آثار هنرمند مشهور و محبوب امریکایی ترون سیورسون را برای شما تهیه و آماده کرده ایم.مجموعه آثار این هنرمند موفق بسیار زیبا و شنیدنی و مخصوص و وِیژه یوگا و کسانی که به موسیقی برای مدیتیشن و بدست آوردن آرامش از موسیقی استفاده میکنند می باشد.مجموعه آثار این هنرمند لحظات آرامش بخش و دلنشینی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
سانگ سرا – SONGSARA.NET
سانگ سرا – SONGSARA.NET
بیوگرافی ترون سیورسون :
سانگ سرا – SONGSARA.NET
ترون سیورسون یکی از پیشگامان در عرصه موسیقی مدیتیشن متداول در اروپای شمالی میباشد که از طریق وبسایتهای مختلف از جمله همین وبسایت علاقمندان موسیقی مدیتیشن یا آرامشبخش با کارهای او آشنا شده اند. وی که خود نوازنده پیانوی جاز است با ترکیب این سبک با موسیقی ملودیک فولکلور نروژی و بدیهه نوازیهای خودش موفق شده به سبکی برسد که به شکل منحصر به فردی تحریک کننده و در عین حال شفا دهنده است. ترکیب موسیقی خاصش با صدای فرشته گونه همسرش الین لوکن باعث شده که کارهایش در سرتاسر کشورهای اسکاندیناوی مورد استفاده درمان کنندگان روحی قرار بگیرد.
تمپوی کند و ملودی زیبای ترون کارهای او را برای استفاده در چشمه آب داغ و ماساژ درمانی ایده آل کرده است. درمانگر روحی معروف کریستینا هیلمشتاد گفته است که موسیقی ترون روح و تنش را جلا میدهد وقتی که او مشغول درمان است و به موسیقی او گوش میدهد. گوش دادن به سی دی های پیانوی ترون و همچنین کارهای سمفونیکش باعث تمرکز بیشتر و مدیتیشن عمیقتر و خواب راحتتر میشود.  طبق تحقیقات دانشمندان گوش دادن به موسیقی آرامشبخش باعث تسهیل سرعت بهبودی میشود. پس چه در حال خواندن کتاب باشید یا دراز کشیدن یا تمرین یوگا، با موسیقی ترون سیورسون وارد عالمی از زیبایی و تخیل میشوید.
سانگ سرا – SONGSARA.NET
منبع و ترجمه از : سایت سانگ سرا
http://dl.songsara.net/Style/SS%20SHOP.png
سانگ سرا
 • این نوشته توسط RaMt!N در تاریخ اسفند ۳ام, ۱۳۹۲ در دسته بندی های Meditative, Tron Syversen, فول آلبوم ها - Discography منتشر شده است
 • more

  » دیدگاه های کاربران

  دیدگاه های این نوشته :
  1
  1. Thumb up 1

   سلام با تشکر از همه دست اندرکاران سایت سانگ سرا بخاطر موسیقی فوق العاده زیبای ترون سیورسون – به همه عزیزان توصیه میکنم حتما کل البومها را دانلود و لذت ببرند.

  نظر ثبت کنید

  به نکات زیر قبل از ارسال نظر توجه نمایید :


  - متن پیغام خود را فقط و حتماً به صورت فارسی تایپ و ارسال کنید.

  - سعی کنید همواره از یک نام مناسب برای ثبت نظرات خود استفاده کنید.

  - مشکلات مربوط به بخش V.I.P را فقط در این بخش ارسال و پی گیری نمایید.

  * ارسال نظرات نامرتبط با پست و سیاست های سایت تایید نشده و پاسخی نیز به آن داده نخواهد شد!