×

Discography By George Winston Released on
 • 4.5/5
 • New Age
 • 19 آلبوم -
 • امریکایی
 • George Winston – Discography  (1972-2012)

  http://dl2.songsara.net/Discography%20Pictures/George%20Winston.jpg

   

  جورج وینستون 64 ساله یک پیانیست آمریکایی است. او نوازندگی را در دههٔ ۱۹۶۰ شروع کرد اما در سال ۱۹۷۱ به نواختن پیانو روی آورد. وی سبک نوازندگی خود را “پیانوی مردمی” می‌نامد اگر چه از نظر موسیقایی در سبک «عصر جدید دسته بندی می‌شود.آلبوم‌های «دسامبر» و «زمستان تا بهار» او هر کدام بیش از یک میلیون نسخه در آمریکا فروش داشته‌اند. آلبوم «جنگل» وی هم در سال ۱۹۹۶ برندهٔ جایزهٔ گرمی برای بهترین آلبوم عصر جدید شد.در ادامه از سانگ سرا می توانید مجموعه فول آثار این هنرمند موفق را با کیفیت عالی با لینک مستقیم دریافت نمایید.

  سانگ سرا – SONGSARA.NET

  v

  بیوگرافی جورج وینستون :
  جورج وینستون یک پیانیست آمریکایی است که در سال ١٩۴٩ در میشیگان به دنیا آمد و در مایلز سیتی،مونتانا بزرگ شد.
  از دوران کودکی توجه جورج به صدای موسیقی در سبکهای پاپ، ار اند بی، راک و جاز مخصوصا ساز ارگ جلب شد. پس از گوش دادن به موسیقی گروه The Doors در سال ١٩۶٧، او تصمیم گرفت که نواختن ساز ارگ را دنبال کند. در سال ١٩٧١ پس از شنیدن آثار هنرمندانی چون توماس والر، تدی ویلسون، ارل هاینز و دونالد لمبرت تصمیم گرفت به سراغ پیانو برود. بسیاری از آثار وینستون به گفته خود او “فولک پیانو” هستند.
  علاوه بر پیانو، وینستون ساز دهنی و گیتار آکوستیک هم مینوازد. او همچنین نوازنده نوع خاصی از گیتار هاوایی میباشد و با این آلت موسیقی نیز آثاری را روانه بازار کرده است.
  ترجمه و منبع از سایت سانگ سرا
  .

   

  باکس دانلود
  (0) دیدگاه کاربران