دانلود فول آلبوم و تمامی آثار بی کلام منتشر شده از ویلونیست موفق ژاپنی خانم ايكوكو كواوي « سانگ سرا | دانلود موسیقی بی کلام آرامش بخش
به سایت سانگ سرا " گنجینه ایی از آرامش بخش ترین موسیقی های بی کلام جهان " خوش آمدید!
امروز یکشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۵
slide
Exclusive Release & Offer
slide
slide
Art - A Piano Bedtime Album
slide
Exclusive Release
slide
Prev
Next

دانلود فول آلبوم و تمامی آثار بی کلام منتشر شده از ویلونیست موفق ژاپنی خانم ایکوکو کواوی

http://dl2.songsara.net/Discography%20Pictures/Ikuko%20Kawai%20-%20Discography.jpg

 

. سانگ سرا – SONGSARA.NET
بیوگرافی ایکوکو کواوی :

.
در ١٩ ژانویه ١٩۶٨ در تاکاماتسو ژاپن متولد شد. وی آهنگساز و نوازنده ویولن و همچنین دارای مدرک دانشگاهی موسیقی شناسی میباشد. او همچنین استاد دانشگاه هنرهای زیباست. موسیقی ویلون ایکوکو محسور کننده است و او تا کنون مهمان فستیوالهای بیشماری بوده است. دستهای این هنرمند حتی ویولن استرادیواریوس ١٧١۵ را نیز نواخته اند که این ویولن نمایانگر دوران طلایی موسیقی ژاپن است.

. سانگ سرا – SONGSARA.NET
استعداد بینظیر ایکوکو او را تبدیل به یک آهنگساز معروف کرده است. وی در فستیوال بین المللی توکیو نیز موفق به اجرا شده است. بیشتر آثار او از چند بعد برخوردارند و ایکوکو در ژانرهای مختلف موسیقی نواخته است. آثار وی شنونده را به بعدی از جادو و دنیای غیر واقعی میبرد. از آنجا که در زمینه موسیقی کلاسیک کار بیشتری انجام داده است، توانسته با استعدادش پتانسیل این موسیقی را کشف و آنرا گسترش دهد. وی هم اکنون مشغول آهنگسازی در ژانرهای محبوبتر میباشد و با هنرمندانی چون شیلا. ایى و جیپسی کینگز نیز همکاری داشته است. وی همچنین با رقصنده پاتیناژ “میشل کوان” نیز همکاری داشته است که این همکاری باعث شهرت میشل کوان شد.

. سانگ سرا – SONGSARA.NET
ایکوکو همچنین سازمان خیریه ای برای کمک رسانی به افراد تهی دست دارد به نام “دست مادر” و همچنین از طریق انجمن جهانی سازمان ملل کنسرتهای خیریه اجرا میکند که درآمد این کنسرتها صرف کمک به مردم فقیر میشود.  وی در حال حاضر مهمان برنامه های مختلف رادیو و تلویزیون است.

منبع و ترجمه از سایت سانگ سرا

 

.

.

 • این نوشته توسط RaMt!N در تاریخ آذر ۲۰ام, ۱۳۹۲ در دسته بندی های Ikuko Kawai, آسیای شرقی, فول آلبوم ها - Discography, ویلون منتشر شده است
 • بخش دانلود

  نظر ثبت کنید

  به نکات زیر قبل از ارسال نظر توجه نمایید :


  - متن پیغام خود را فقط و حتماً به صورت فارسی تایپ و ارسال کنید.

  - سعی کنید همواره از یک نام مناسب برای ثبت نظرات خود استفاده کنید.

  - مشکلات مربوط به بخش V.I.P را فقط در این بخش ارسال و پی گیری نمایید.

  * ارسال نظرات نامرتبط با پست و سیاست های سایت تایید نشده و پاسخی نیز به آن داده نخواهد شد!